gettyimages-468556566
اندرو چانه/گتی

بزرگ وجود دارد عجیب و غریب چیز احمقانه رفتن در زمانی که شما بچه ها. یک چیزی که در آن شما می خواهید آنها را به زندگی می کنند بهترین زندگی خود را دنبال رویاهای خود را رشد و توسعه به خود فرد کمی مستقل از شما.

اما شما همچنین می خواهید آنها را به مانند مسائل شما می خواهم.

من ؟ من دوست دارم بازی های ویدئویی است.

من مراسم آشتی ترتیب دادند مانند بازی های ویدئویی است. با وجود هزینه های اکثریت قریب به اتفاق از زندگی کاری من نوشتن در مورد بازی های ویدئویی, من می خواهم به آن تماس بگیرید, عشق/نفرت رابطه. بازی های ویدئویی به یک فرم هنری بر خلاف هر گونه دیگر است. آنها خیره ما الهام بخش ما توانمند ما.

اما بازی های ویدئویی نیز نیمه فوق العاده آزار دهنده است.

آنها مشتق شده. از جان گذشته برای جریان اصلی و مهم توجه اما بر دوش با نوع اطفال نوشتن است که باعث می شود آن را بیشتر غیر ممکن است برای آنها را به طور جدی. بدتر دهه به بازار عرضه صرفا نسبت به پسران جوان در سمت چپ بازی ها و بازی ها فرهنگ با زن ستیزی باقی مانده است که تنها می تواند توصیف به عنوان “مشکل”.

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن عشق من از بازی های ویدئویی با کودکان ؟ بله. من می خواهم آنها را برای تبدیل شدن به کلیشه ای خرچنگ زاهد گوشه نشین قفل شده در داخل اتاق خود را به عنوان بدن خود را به سمت فروپاشی بلوغ و incel subreddits? در حالت ایده آل ندارد.

عذر خواهی در پیشبرد برای مبالغه اما در حال حاضر من مشکلات. Minecraft مشکلات.

در سال های اخیر مفهوم “بازی به عنوان خدمات” منفجر شد. امروزه ما نمی بازی برای یک یا دو ماه آنها را به پایان برساند و به بعدی حرکت می کند مانند “خوب قدیمی روز”. در حال حاضر ما در حال چیدن یک تک بازی و بازی آن را برای سال. لیگ از افسانه, Fortnite, World of Warcraftکمیته مبارزه با سانسور.

که مسیر تاریک پسر من است تصمیم به گرفتن. من متاسفم به اطلاع شما من 7YO تبدیل به یک “کمیته مبارزه با سانسور مرد”.

او. نمی خواهد. توقف. بازی. کمیته مبارزه با سانسور.

او نمی خواهد به توقف صحبت کردن در مورد فوتبال ، او به من از خواب بیدار در 6 صبح نینتندو سوئیچ در دست به من زره او را با دقت گردد و یا در خانه او ساخته شده است. در ماشین و رانندگی از مدرسه به خانه او به مهمانی من با blow-by-blow حساب فارغ التحصیلی خود را از خلاق به حالت زنده ماندن. سوالات. بی پایان به سوالات.

“آیا شما می دانید که چگونه به سادگی یک کلنگ زدن?” اطمینان حاصل کنید.

“آیا شما می دانید چه یک “بیوم ” است” من فکر می کنم پس ؟

“آیا شما می دانید که چگونه برای ایجاد یک مستقل عمل ساختار با استفاده از Redstone مدارهای?” آه…

برای من Minecraft یکی از آن “من را درک نمی کنند و در این نقطه من هم از ترس به درخواست” شرایط. با وجود داشتن نوشته شده یک مقدار عادلانه از کلمات در مورد فوتبال و بی سر و صدا احترام به آن به عنوان یک پلت فرم برای آموزش و پرورش و خلاقیت, من نمی توانید فوتبال. من نمی خواهم ‘معدن’ و من نمی خواهم ‘ساخت’. این هرگز به معنای بود.

پسر من لذت بردن از بازی های ویدئویی اما وارد شدن به فوتبال است که برخی از میمون پنجه گه. کاش برای یک پسر واقعی که سهم عشق من از بازی های ویدئویی, اما به نوعی یک پسر با وسواس نوع تصویری بازی من — یک مرد بالغ در اختیار گران مغز teetering در خونریزی لبه سن متوسط — هیچ امکان پذیر است امیدوارم که از درک.

من باید امتحان کنید ؟ من حدس می زنم. حداقل این چیزی است که من و همسرم فکر می کند…

من: “من می خواهم هر چیزی برای بچه ها. هر چیزی.”

شوهر: “بازی کمیته مبارزه با سانسور؟”

من: “نه. نه که.”

Minecraft
گتی ایماژ

اما به احتمال زیاد من به زور خودم را به درک کمیته مبارزه با سانسور. شانس من در نهایت خودم آموزش به لذت بردن از آن اکراه. شاید در برخی از نقطه من و پسرم را به اشتراک بگذارید دلگرم کننده ماجراهای هم شاید یک سینمایی نقش معکوس که در آن او می شود و من دانش آموز. چه جالب به نوبه خود از وقایع. موسیقی متن فیلم به زندگی ما افزایش می یابد, من کرافت اولین قطعه الماس زره و ما به مبارزه با انبوهی از… چه چیزی با شما تماس آن سبز دیدن ؟ خزندگان? آره. Creepers.

“من شما را دوست دارم،”

“دوستت دارم بابا.”

یا شاید من فقط ترک او را به آن. چرا من نیاز به درگیر به هر حال ؟ نمونه خنگ پدر و گه در تلاش برای پاشنه کش راه من به بچه های خود را به طور مستقل به دست آورد و سرگرمی.

حقیقت این است که برای همه whinging کمیته مبارزه با سانسور در حال حاضر به حال یک تاثیر مثبت بر روی پسر من زندگی است. من به تماشای او از هفت سال که منفور خواندن به یک پسر محتوا به جویدن از طریق به طور فزاینده پیچیده Minecraft راهنماهای “قرض گرفته شده” را از کتابخانه مدرسه. او نمیفهمد که برخی از فرآیندهای دشوار و آموخته برخی از درس های واقعی در مورد مزایای خود مطالعه.

بنابراین من می تواند شکایت, اما من می دانم که من نباید. این می تواند بدتر شود. راه بدتر است.

او می تواند بازی Fortnite.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im