وجود دارد احساس می کنید. اگر شما این تجربه خاص, احساس, تعداد خوش شانس خود را. اما من می دانم که من تنها نیست و بسیاری از شما وجود دارد می توانید شناسایی.

این احساس شما به عنوان تلفن خود را ورقه کردن دست خود را و شما می دانید آن توقف بعدی بتن سخت است. آن را که در گودال از معده احساس غرق شدن وقتی که شما تماشای تلفن خود را کاهش و به مرگ حتمی است. این است که احساس زمانی که شما می دانید وجود دارد جدید هزینه های غیر منتظره در آینده در 95mph و چگونه شما حتی برای رفتن به فروشگاه که خیلی از ما جهان بسته است ،

این است که احساس. به جز آن به پایان رسید متفاوت حداقل در این زمان.

من یک گوشی dropper. من از دست داده اند کنترل گوشی من فقط سه یا چهار بار در 20 سال به علاوه من شده است با حمل یک تلفن. شما فکر می کنید با چنین رکورد من باید اعتماد به نفس کامل رایگان پوسته.

اما هیچ. من همیشه گوشی من در یک مورد. که احتمالا بخشی از دلیل من از دست دادن گرفتن من خیلی به ندرت. خام گوشی های لغزنده هستند اما من انتخاب موارد با تعداد زیادی از گوشه و مخفیگاه است که به صورت جامد نگه دارید برای انگشتان بزرگ.

817q8wc813l-ac-sl1500.jpg

این روزها من تاب شهری زره پادشاه مورد برای آی فون من. این شرکت ادعا می کند این است که “نظامی رها آزمایش” با یک “زره قاب” “مقاوم در برابر ضربه لاستیک” و “پلی کربنات برشی ورق.”

نمایش در حال حاضر در آمازون

آره. OK. خوب است. خوب اصطلاحات مخصوص یک صنف. اما آنچه را که شما برای من انجام می شود به تازگی ؟

در واقع به تازگی آن را نجات داد, من یک مقدار زیادی از پول. بیش از آخر هفته من در این کارگاه که دارای یک طبقه بتن. به نحوی گوشی من سراغ از من دست و کاهش حدود پنج پا به طبقه.

به عنوان من تماشا در وحشت متوجه شدم که آن را بدتر از من اول فکر کردم. گوشی من در مورد به آمار درست در گوشه و نیاز به آن گوشه را به همه شوک فرود. گوشه ها در گوشی های تلفن مانند ضربه گیر در مناطق اتومبیل: آنها ضربه گیر.

من به دنبال یک تمام عیار تلفن فاجعه اتفاق می افتد درست قبل از چشم من. شما نمی توانید به دور از چنین چیزهایی. همه شما می توانید انجام دهید این است که پروژه بدترین سناریو ممکن است به مغز خود را صرف میکروثانیه قبل از آن به تماشای بازی در زمان واقعی است.

به جز آن نیست. گوشی من هم آمار درست در گوشه, اما آن را فقط سرنگون. وقتی رسیدم پایین به آن را انتخاب کنید تا من شوکه شده بود و عمیقا رها برای پیدا کردن کاملا بدون آسیب. هیچ صفحه نمایش ترک خورده. هیچ خرد و ستون فقرات. هیچ چیز.

من گوشی خوبی به عنوان جدید. من به اعتبار مورد با ذخیره.

چه اخلاقی از این داستان ؟ آن ساده است. یک مورد و نگه داشتن گوشی خود را در آن است. من مطمئن هستم خوشحالم معدن روکش بود تا امن و ذخیره شده است.


شما می توانید به دنبال من روز به روز به روز رسانی پروژه در رسانه های اجتماعی. مطمئن شوید که به دنبال من در توییتر @DavidGewirtz در Facebook در Facebook.com/DavidGewirtz در Instagram در Instagram.com/DavidGewirtz و در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im