google-home-features-10
کریس مونرو/CNET

می گویند “هی, گوگل, صبح به خیر” خود را به گوگل صفحه اصلی (100 دلار در Best Buy) هوشمند بلندگو و آن را بهار را به عمل. ساخته شده در گوگل دستیار را خوش آمد می گوید شما بگویید زمان پیش بینی روز آب و هوا به شما یادآوری در مورد قرار ملاقات خود را و گزارش اخبار. با تشکر از یک ویژگی به نام روال گوگل است که قادر به آوردن همه این پاسخ ها با هم تحت یک فرمان.

روال کمک گوگل دستیار پاسخ خواهم به خوبی آموزش دیده انسان دستیار. با یک فرمان شما می توانید تلنگر خود را هوشمند چراغ های, بازی موسیقی خود را به نوبه خود متصل ترموستات بالا یا پایین ، در حالی که پیش برنامه ریزی شده گزینه های مانند “صبح به خیر” روال می تواند شما همچنین می توانید ایجاد دستورات سفارشی و پاسخ منحصر به فرد مناسب برای شما.

به استفاده از روال شما نیاز به گوگل صفحه اصلی نرم افزار و یک دستگاه با گوگل دستیار. این برنامه در دسترس برای iOS و اندیشه است. گوگل دستیار ساخته شده است در به مدرن گوشی های اندروید. روال کار نیز در هوشمند بلندگو مانند اصلی گوگل در صفحه اصلی و یا جدیدتر لانه مینی (50 دلار در Best Buy)هوشمند صفحه نمایش مانند لانه Hub (90 دلار در Best Buy)و یا حتی قرص و یا اپل (699 دلار در اپل) اگر شما دانلود Google Assistant.

google-home-hub-promo-photos-3

روال کار خود را هوشمند صفحه نمایش.

تایلر Lizenby/CNET

باز کردن نرم افزار ورود به سیستم با حساب Google شما و شما خواهید دید یک روال دکمه در بالای صفحه. آن ضربه بزنید برای دیدن لیستی از گزینه های از پیش تعیین شده. ضربه بزنید و آن را به عمل. این ها گزینه های زیادی برای گرفتن احساس برای چه روال می توانید انجام دهید. آمار مدیریت روال در پایین برای شروع سفارشی. شما خواهید دید که همان لیست از ایستگاه از پیش تنظیم در این منو را به عنوان به خوبی. در اینجا شما می توانید هر یک از این ایستگاه از پیش تنظیم خود را به میل خود و یا شما می توانید خود را شروع از ابتدا.

من قصد دارم به رفتن را از طریق گزینه های سفارشی معمول اما همه کسانی که در حال حاضر برای ایستگاه از پیش تنظیم به عنوان به خوبی. خود را به آمار اضافه کردن یک روال. در اینجا شما خواهید دید که زمینه برای یک دستور در یک روز و زمان دستیار اقدامات و رسانه ها. برای این دستور را وارد کنید هر عبارت شما می خواهم به استفاده از را به دنبال تمام اقدامات که به دنبال.

شاید شما می خواهید یک روال زمانی که شما آماده برای تمرین بنابراین شما فرمان می تواند “این زمان تمرین.” شما می توانید اضافه کردن متناوب تعبیر در این منو را به عنوان به خوبی. توجه داشته باشید که گوگل دستیار نیست پاسخ خوبی به سوالات-این جستجوها برای پاسخ خود را به جای اینکه متوجه شما راه اندازی یک روال. برای بهترین نتایج در حفظ و دستورات خود را به اظهارات و عبارات است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: گوگل صفحه اصلی بهترین استعداد به شما اجازه سفارشی کردن پاسخ


3:50

دوم زمینه اجازه می دهد تا به شما در تنظیم یک روز و زمان بنابراین شما می توانید برنامه روزمره خود را به ماشه به طور خودکار. های هوشمند خود را در خانه می توانید انجام این کار با هیچ ورودی از شما.

در بخش بعدی شما نیاز به گوگل دستیار آنچه شما می خواهید آن را به انجام. گزینه های خود را بسیار گسترده و شامل فقط در مورد هر چیزی Google Assistant می توانید انجام دهید اگر شما در حال دادن فرد دستورات. من مشکل با گزینه های نامحدود بنابراین من همیشه آمار اضافه اقدامو سپس حرکت به فهرست محبوب اقدامات tab برای گرفتن ایده. بررسی هر جعبه شما می خواهید به ماشه های هوشمند خود را دریافت و اطلاعات بیشتر.

حرکت تمام راه را به پایین به دیدن پاسخ های سفارشی. با کلیک بر روی چک باکس توسط چیزی می گویند و ضربه زدن به آیکون چرخ دنده برای پر کردن در آنچه که شما می خواهم گوگل دستیار می گویند. اگر شما می خواهید گوگل دستیار به ارائه پشتیبان گیری زمانی که شما در حال گفتن یک شوخی و یا درخواست خود بچه ها برای رفتن به رختخواب آن را می توانید انجام دهید که. اتمام ویدئو در بالا برای دیدن پاسخ های سفارشی در عمل است.

گوگل دستیار تنظیم و شما می توانید روال خود پایان با موسیقی, اخبار و یا پادکست ها با اضافه کردن رسانه ها است. شما می توانید ترتیب منظور از هر گزینه را انتخاب کنید.

با تشکر از روال شما می توانید بیشتر از لانه خود را کوتاه ساخت گوگل دستیار خود را سفارشی دستیار شخصی. در اینجا لیستی از دستگاه های مورد علاقه با گوگل دستیار ساخته شده استو در اینجا بیشتر راهنمایی برای گرفتن بیشتر از شما هوشمند بلندگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im