هر جدید S-Class خواهد آمد با 12.8 اینچ مرکز صفحه نمایش.


مرسدس-بنز

ورود جدید مرسدس بنز S-Class است که واقعا یک معامله بزرگ است. به عنوان گل سرسبد شرکت S-Class است که همیشه برای اولین بار به دریافت مرسدس بنز آخرین و بزرگترین نوآوری های قبل از آنها بریزد پایین به بقیه صف. من هنوز نمی دانم چه جدید S-Class را مانند آنچه خواهید بود خود را تحت هود یا چقدر مجلل داخلی خواهد بود (بهترین حدس من: بسیار). اما من نمی دانم آن را بسته یک اجرای جدید از مرسدس بنز’ MBUX سرگرمی تکنولوژی که شرکت دقیق در عمق در روز چهارشنبه.

وجود دارد مقدار زیادی برای بحث در اینجا, و من صادقانه رسمی این شرکت انتشار مرتب کردن بر اساس خواند مانند استریو دستورالعمل. بنابراین اجازه دهید من شکستن آن را شبیه به این: اینجا پنج بزرگ همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد مرسدس بنز نسل بعدی MBUX tech.

شما دریافت می کنید یک صفحه نمایش! و شما می توانید یک صفحه نمایش!

شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن یک S کلاس با عنوان بسیاری از پنج صفحه نمایش. جلو و مرکز هر S-Class خواهد آمد استاندارد با 12.8 اینچ صفحه نمایش لمسی OLED که به عنوان وسیله نقلیه اصلی کنترل صفحه نمایش. مرسدس بنز می گوید این برد 27 دکمه از مرکز کنسول هر چند بر خلاف تسلا S-Class’ توابع داخلی نیست و صرفا کنترل از طریق این صفحه نمایش لمسی است. چراغهای جلو و برف پاک کن شیشه جلو پنجره سوئیچ و…. ادامه خواهد یافت و در مکان های معمول خود را. حتی کنترل آب و هوا در حالی که دیجیتالی قرار دارد در 12.8 اینچ صفحه نمایش قفل خواهد شد به پایین صفحه نمایش برای دسترسی آسان.

سنج دیجیتال خوشه را یک اثر 3D که برای تلفن های موبایل مانند آن می تواند بسیار سرد (و منحرف).


مرسدس-بنز

به چپ رانندگان باید سنج دیجیتال خوشه با تم های مختلف (به نام با احتیاط ورزشی منحصر به فرد کلاسیک — استفاده از تخیل خود را به کشف آنها). جدید S-Class, مرسدس بنز, معرفی صفحه نمایش 3D است که عمیق نفس “به دست آورد پیچیده ترکیبی از معمولی صفحه نمایش ال سی دی با صفحه ساختار و کنترل ال سی دی روزنه پنجره مشبک است.” این است که قطعا چیزی است که من باید برای دیدن در فرد به واقعا درک اما مرسدس می گوید آن را مانند به دنبال در یک صفحه نمایش در حالی که عینک 3D, فقط, آه, بدون عینک. شسته و رفته!

عقب-صندلی مسافر می توانید به عنوان بسیاری به عنوان سه صفحه نمایش در اختیار خود را که اجرای نسخه منحصر به فرد از کامل MBUX سوئیت — نه جزئی نسخه مانند بسیاری از دیگر عقب-صندلی سیستم های سرگرمی. این به این معنی مسافران می توانند تنظیم و یا تغییر دستورالعمل های ناوبری در پرواز کنترل وسیله نقلیه تنظیمات و غیره. اما جالب است که مسافران قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن چیزهایی مانند یک آدرس و یا ایستگاه های رادیویی مورد علاقه خود با افراد دیگر در اتومبیل به سادگی با ارسال آن به مربوطه صفحه نمایش. بنابراین مانند زمانی که من می خواهم من راننده اندرو Krok برای قرار دادن بر روی SiriusXM جناح پانک (کانال 314) به جای پارس سفارشات در او مانند من به طور معمول من فقط می توانید با قرار دادن در کانال جلو. رونق آن را انجام داده است.

ابر در ارتباط با امنیت بیومتریک

که سطح بالایی از شخصی به ارمغان می آورد من به من موضوع بعدی: MBUX ادغام با مرسدس من مبتنی بر ابر نرم افزار. رانندگان می توانند اسکن یک کد QR در ماشین و S-Class را به طور خودکار اتصال به مشخصات کاربر که مجموعه خود را به ایستگاه های رادیویی مورد علاقه, مقصد, خودرو, تنظیمات شما می دانید مته. شما حتی می توانید انتخاب کنید که صندلی برای ارسال این به — شاید یک روز شما راننده هستید شاید آینده شما در حال سوار در عقب و شما می توانید خود را به تنظیمات خاص برای هر صندلی در خانه.

اگر چیزی وجود دارد سرد بر روی صفحه نمایش خود را شما قادر خواهید بود به ارسال آن به دیگر مسافران.


مرسدس-بنز

به عنوان بسیاری از هفت های مختلف پروفایل کاربر می تواند ذخیره شده در S-Class. به علاوه چون این همه مبتنی بر ابر این پروفایل ها را می توان در دیگر خودروهای مرسدس بنز که با استفاده از این نسل بعدی MBUX فن آوری به عنوان به خوبی.

رانندگان با استفاده از یک پین برای اتصال S-Class و مرسدس من ابر نرم افزار. اما با جدید S-Class’ سیستم اثر انگشت اسکن صورت و تشخیص صدا نیز ساخته شده است در. این نیز مفید است برای بررسی تغییر عمده خودرو تنظیمات و یا برای پرداخت مجازی با خدمات متصل (مانند سفارش غذا در رفتن).

تشخیص چهره با ژست کنترل

در حال گسترش در بیومتریک قابلیت های مرسدس افزایش است راه خود را ارضا روی صورت-تکنولوژی تشخیص تاثیر می گذارد خودرو توابع. بسیاری از این شرکت در حال حاضر محصولات خود را با استفاده از blind spot نظارت بر سیستم به شما هشدار اگر یک ماشین می دوزند و یا دوچرخه سوار هنگامی که شما برای باز کردن درب می گویند زمانی که موازی پارک شده است. اما در S-Class این سیستم می توانید فعال کنید هنگامی که دوربین تشخیص خود قصد گرفتن از ماشین. روشنایی محیط و حتی می شود یک بخشی از این عملیات فلش قرمز اگر آن فکر می کند شما در مورد به باز کردن درب خود را و ضربه می دوزند هل دهنده. من فوق العاده کنجکاو برای دیدن چگونه حساس این سیستم در دنیای واقعی است.

مرسدس بنز در حال حاضر دارای تکنولوژی جدید GLE-Class و GLS-Class Suv ها است که می تواند موقعیت صندلی خود را بر اساس اندازه بدن و S-Class’ صورت-شناخت دوربین های ارائه قابلیت های توسعه یافته در اینجا به طور خودکار تنظیم خارج آینه. در بالا از آن ماشین را بالا می برد یا پایین تر عقب آفتابگیر اگر آن را می بیند شما زود گذر بیش از شانه خود را و شما هم اکنون می توانید باز کردن و یا بستن sunroof فقط با قیافه (شاید در یک Vanna سفید-مانند مد). MBUX حتی می توانید تشخیص اگر شما به درستی متصل شده و یک کودک در صندلی جلو صندلی مسافر. همه چیز در مورد ایمنی و مردمی است.

واقعیت افزوده head-up display

این یک بیت از تکنولوژی چند خودروسازان شده اند صحبت کردن در مورد سال جدید S-Class خواهد بود که اولین مرسدس بنز برای دریافت واقعیت افزوده برای پوشش HUD. این شرکت در حال حاضر ارائه می دهد AR ادغام در MBUX تعبیه شده ناوبریاما این در واقع همه چیز را یک گام بیشتر و پروژه های مفید اطلاعات بر روی شیشه جلو اتومبیل بنابراین به نظر می رسد در جاده ها جلوتر از شما.

“دیافراگم زاویه صفحه نمایش 10 درجه افقی و 5 درجه عمودی و تصویر به نظر می رسد تقریبا در فاصله 33 پا” مرسدس بنز می گوید. “این منطقه نمایش مربوط به یک مانیتور با 77-اینچ قطر.”

اگر این کار مانند یک افزایش تا نسخه از علیرضا تکنولوژی در MBUX نمایش تصور کنید با دیدن یک پیکان پیش بینی شده بر روی صفحه نمایش در محل دقیق که در آن شما نیاز به تبدیل یا دیدن آدرس یک خانه مشخص شده بنابراین شما در مقابل یکی از سمت راست.

در اینجا ما نگاهی به کلاس S’, داخلی, با سه صفحه نمایش در دسترس برای سرنشینان عقب.


مرسدس-بنز

دلایل بیشتری برای گفتن “Hey, مرسدس بنز”

در اوایل این سال, مرسدس بنز, گفت: آن را می خواهد به آن را تشخیص صدا tech حتی بیشتر فعالو اولین گام به سوی که همه شنیدن آینده راه اندازی خواهد شد در S-Class. شما نمی خواهد نیاز به استفاده از “هی مرسدس بنز” از خواب بیدار کردن عبارت به انجام کارهایی مانند پاسخ به تماس های دریافتی-فقط بگو قبول تماس بگیرید.” ماشین را نیز بیشتر از میکروفون ساخته شده است در پس آن خواهید بود قادر به تشخیص آن ساکن است و زبان — حتی مردمی در-و استفاده از فلاش نور محیط (این برای تلفن های موبایل منحرف) برای شناسایی افرادی که در حال حاضر در دستور.

به روز شده در MBUX نرم افزار در حال حاضر دارای یک کشف ویژگی که در آن شما می توانید با استفاده از دستورات صوتی به ماشین شما از طریق توابع خاص مانند جفت شدن با یک گوشی هوشمند از طریق بلوتوث و یا محل کلاس S’ کیت کمک های اولیه. بسیار محبوب مکالمه ابزار شده اند گسترش بیش از حد; “حتی سوال در مورد صداهای حیوانات و یا دانش عمومی می توان پاسخ داد:” با توجه به شرکت. سلام مرسدس بنز چه لاما صدا مانند ؟

خانه های هوشمند یکپارچه سازی به شما اجازه کنترل سیستم های مرتبط را در خانه خود (“هی, مرسدس بنز, روشن کردن تهویه مطبوع در خانه” و این تکنولوژی حتی می توانید شروع گفت و گو با یک شخص واقعی برای مسائل پیچیده شاید مانند جنرال موتورز o’reilly strata. حتی بهتر MBUX در حال حاضر پشتیبانی از 27 زبان مختلف با گفتار درک به طوری که آن را آسان تر برای بیشتر مردم به استفاده از این تکنولوژی بیشتر است.

به زودی

عظیم به این MBUX به روز رسانی است, این تنها نوک کوه یخ جدید مرسدس بنز S-Class. این شرکت تایید نشده دقیقا زمانی که جدید S کلاس را اغاز اما با توجه به تیزر و اطلاعات را در حال حاضر شروع به چکه کردنما انتظار داریم آن را به پرده برداری شد بعد از این سال, که در آن نقطه ما امیدوارم یک نگاه دقیق تر در این همه جدید MBUX قابلیت کار در دنیای واقعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de