پس نخست وزیر اسکات موریسون در صبح روز جمعه گفت: استرالیا در سازمان در حال حاضر در حال برنامه پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر محلی نوشیدنی شیر غول پیکر ارائه یک به روز رسانی خود را در آن cyber نبرد.

“شیر و متخصص ما سایبر تیم ادامه به بررسی ransomware حمله که باعث جزئی آن را قطع در هفته گذشته” آن گفت: در روز جمعه.

“این مهم است که به تقویت است که در حالی که این حمله تا به حال تاثیر بر عملیات ما ما هنوز دم آبجو و تولید ما لبنی و نوشیدنی مارک و ما موفق به نگه داشتن حمل و نقل محصولات خود را به بسیاری از مشتریان ما.

“در حالی که خدمات ما است که هنوز هم در ما انتظار می رود سطح ما در حال انجام ما بهترین را برای از سرگیری عملیات عادی.”

نیاز به افشای نقض? خواندن این: وضعیت نقض داده طرح: آماده شدن برای افشای نقض داده ها در استرالیا

شیر که قبلا شیر ناتان گفت که با وجود تجربه برخی از موانع در طول 24 ساعت گذشته که به آن اضافه شد “مطابق با این نوع حمله سایبری” خود را از تیم محلی و بین المللی و کارشناسان در حال کار سخت برای بازگرداندن سیستم های خود و بهبود خود را دفاع.

ZDNet درک داده های مسئله به از شیر در دسترس است در “وب تاریک”.

“شده اند وجود دارد گزارش از شیر سند لیست نوشته شده آنلاین در روزهای اخیر. با توجه به این توسعه تیم متخصص ما در حال انجام همه آنها می توانند برای بررسی اینکه آیا هر گونه اطلاعات حذف شده از سیستم ما” آن را نوشت.

“متاسفانه بر اساس تجربه دیگران در این وضعیت ممکن است این ممکن است رخ داده است.”

یک هفته پیش شیر را تایید کرد سایبر حادثه را فاش کرد چند روز قبل بود که در واقع یک عفونت ransomware حمله.

ادامه مطلب: شیر هشدار آبجو کمبود زیر ransomware حمله

“تحقیقات ما تا به امروز نشان داده اند که یک سیستم قطع شده است ناشی از ransomware. این ransomware هدف ما سیستم های کامپیوتری. در پاسخ ما بلافاصله تعطیل کلید سیستم به عنوان یک احتیاط” را نوشت و در آن زمان است.

شیر می پیوندد یک تعداد انگشت شماری از دیگر گزارش ransomware حمله با تدارکات غول تلفات و BlueScope سقوط نیز قربانی این سال است.

خدمات NSW, دولت با یک توقف فروشگاه اینترنتی برای ارائه خدمات نیز قربانی یک حمله فیشینگ در ماه آوریل است. حساب های ایمیل از 47 خدمات NSW کارکنان شد به طور غیر قانونی دیده شده و این موضوع همچنان در دست بررسی است.

در استرالیا اعلام سازمان در حال حاضر برنامه “پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر”, موریسون گفت: بالا بردن سطح آگاهی در ذهن و نه نگرانی.

“این فعالیت با هدف قرار دادن استرالیا سازمان در سراسر طیف وسیعی از بخش ها از جمله تمام سطوح دولت, صنعت, سیاسی, سازمان, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, مرکزی, ارائه دهندگان خدمات و اپراتورها از دیگر زیرساخت های حیاتی,” او گفت:.

در حالی که موریسون گفت: دولت می داند که آن را “پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر به دلیل مقیاس و ماهیت هدف و tradecraft استفاده می شود” او قادر به می گویند که دقیقا هدف قرار داده است و یا آنچه که به نظر می رسد هدف قرار دادن و حاضر به ویژگی این حملات است.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im