google-home-mini-2

گوگل صفحه اصلی دستگاه های فیزیکی سوئیچ قطع, اما آن را خاموش میکروفون به طور کامل. برای استفاده از دستورات صوتی خود را با دستگاه اما هنوز هم کنترل چقدر اطلاعات صوتی گوگل دستیار نگه می دارد بر روی شما نیاز به تغییر تنظیمات چند.

کریس مونرو/CNET

با تکیه بر گوگل صفحه اصلی (100 دلار در Best Buy) برای سازماندهی زندگی دیجیتال شما نیاز به چیزی از تجارت با توجه به داده های شخصی خود را, اما این بدان معنا نیست که شما باید به من بدهید تا احساس خود را از حریم خصوصی فقط به دریافت های هوشمند خود را بلندگوی به کار برای شما. آن را کاملا ممکن است از طریق ترکیبی از تنظیمات امنیتی و مسئول محافظت از حریم خصوصیو به حداقل رساندن مقدار و نوع اطلاعات شما را به اشتراک گذاری با گوگل در عین حال هنوز هم امکان استفاده از صفحه اصلی گوگل را رایگان به دست راحتی. مهم این است که بدانیم چه مقدار اطلاعات خود را در صفحه اصلی گوگل می توانید بدون زندگی بدون تبدیل شدن به بی فایده است.

با شروع در ماه ژوئن جدید گوگل حساب خواهد شد به صورت خودکار حذف اطلاعات خصوصی برای شما. اما تنها پس از 18 ماه به طور پیش فرض. و تنها اگر شما یک نام تجاری جدید گوگل کاربر. که بزرگ اگر شما در حال راه اندازی خود را اول گوگل دستگاه خانه یا آدرس Gmail یا شما فقط خود را اولین گوشی آندروید, اما اگر شما در میان 1.5 میلیارد نفر در جیمیل یا 2.5 میلیارد نفر از مردم با استفاده از آندروید در حال حاضر خود را در حساب تنظیم شده است برای نگه داشتن بر روی اطلاعات خصوصی شما را برای همیشه مگر اینکه شما بگویید گوگل در غیر این صورت.

اگر شما عشق خود را با استفاده از صفحه اصلی گوگل اما می خواهم به کنترل که چگونه بسیاری از صدای ضبط شده و یا چقدر اطلاعات موقعیت و سایر اطلاعات شخصی گوگل نگه می دارد این تنظیمات که شما نیاز به تنظیم به ریز لحن خود را کنترل حریم خصوصی.

بررسی کنید که اقدامات شما را فعال کنید

بر خلاف در آمازون اکو دستگاه با الکساکه شما نیاز به فعال کردن شخص ثالث مهارت های قبل از شما می توانید با استفاده از آنها بیشتر گوگل دستیار اقدامات پخته شده را به این نرم افزارنیاز به تنها یک دستور صوتی برای فعال کردن. قرار می دهد که بسیاری از مسئولیت برای حفاظت از حریم خصوصی شما در گوگل. گفت: برخی از اقدامات شما نیاز به آنها را به ویژه هنگامی که شما اتصال به خانه هوشمند دستگاه های مانند چراغ ها و درب قفل به گوگل صفحه اصلی. برای دیدن یک لیست از تمام اعمال شما به صورت دستی فعال کنید:

1. باز کردن گوگل دستیار برنامه (نه گوگل صفحه اصلی برنامه) بر روی دستگاه تلفن همراه خود را. (اگر شما لازم نیست که نرم افزار دستیار سر به در iOS App Store یا Google Play و آن را دانلود کنید.)

2. شیر کشف آیکون (کمی سوزن قطب نما را در یک دایره) در گوشه پایین سمت راست.

3. حرکت تمام راه را به پایین و روی آن ضربه بزنید اقدامات خود را.

4. شیر مرتبط است.

google-pixel-4-event-nyc-10-15-19-cnet-095

گوگل تبلیغ 500 میلیون, گوگل, دستیار کاربران در CES سال 2020 با غول “هی گوگل” تابلوهای تبلیغاتی.

جیمز مارتین/CNET

از اینجا شما می توانید تمام اقدامات شما به طور خاص مجاز است. به احتمال زیاد شما خود را ببینید, خدمات موسیقی (مانند Pandora یا Spotify) و هوشمند در صفحه اصلی دستگاه (مانند لانه یا Wemo). اگر شما هر گونه شما به رسمیت نمی شناسد و یا دیگر نیاز دارید (برای مثال اگر شما روشن خدمات موسیقی) در اینجا چگونه به حذف آنها:

1. شیر اطلاعات بیشتر آیکون (سه خط افقی) به حق مرتبط خدمات شما می خواهید به حذف.

2. در پایین حرکت به وضعیت حساب.

3. شیر قطع ارتباط.

4. زمانی که برنامه به شما دهید برای تایید ضربه بزنید قطع ارتباط.

نگاه کردن به همه چیز گوگل دستیار بر شما

شما می خواهید به حرکت به صفحه تنظیمات که جزئیات تمام اطلاعات گوگل شده است نگه داشتن شما.

1. باز خود را به گوگل صفحه اصلی برنامه.

2. خود ضربه بزنید آیکون های شخصی (این می تواند عکس خود را و یا یک شبح) در گوشه سمت راست بالا.

3. انتخاب دستیار تنظیمات از نوار منو است که به نظر می رسد.

4. ضربه بزنید و اطلاعات خود را در دستیار (آن را باید اولین گزینه ذکر شده).

در اینجا شما می توانید حرکت به عنوان دور برگشت به عنوان رکورد خود را می رود از طریق هر قطعه از اطلاعات گوگل دستیار حفظ شده است در مورد شما. شما می توانید آیتم در یک زمان با ضربه زدن به سطل زباله می توانید آیکون در کنار هر یک از آیتم و یا شما می توانید مجموعه ای از مراحل را به خلاص شدن از آن همه.

google-home-assistant-hero-final-3-1

هر تعامل شما با Google صفحه اصلی وارد شده است از جمله های صوتی ضبط شده از صدای خود دستورات مگر اینکه شما بگویید گوگل دستیار نیست.


گوگل

حذف برخی یا تمام اطلاعات خصوصی خود را

گوگل دستیار موجب صرفه جویی در ضبط صدا از هر فرمان صوتی گوگل خانه تا به حال شنیده ام (از جمله محرک های کاذب) است که کمک می کند تا نرم افزار به درک صدای خود و اجرای آینده دستورات بهتر است اما مهم نیست به دستگاه عمل. در اینجا چگونه برای حذف آن و تمام اطلاعات دیگر:

1. رفتن به داده های خود را در دستیار صفحه. تحت دستیار خود فعالیت شیر فعالیت های من.

2. به سمت راست از نوار جستجو در بالای صفحه ضربه بزنید آیکون سه انباشته نقطه.

3. شیر پاک فعالیت.

4. اگر شما می خواهید بیش از شروع با یک تخته سنگ پاک ، به ضربه بزنید همه زمان. در غیر این صورت شما می توانید انتخاب کنید به حذف تمام داده های جمع آوری شده در ساعت گذشته, آخرین روز و یا ایجاد یک دامنه سفارشیمی گویند از روزی که شروع به استفاده از صفحه اصلی گوگل تا ماه گذشته.

5. برنامه از شما خواهد خواست برای تایید است که شما می خواهم به حذف گوگل دستیار فعالیت برای دوره زمانی مشخص. شیر پاک به تایید.

6. این پیام را مشاهده میکنید: “حذف کامل”. در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید آن را به بازگشت به صفحه اصلی گوگل دستیار فعالیت صفحه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: گوگل آشیانه Hub حداکثر هوشمند نمایش آهنگ های خود را به صورت


6:01

را انتخاب کنید که چگونه اغلب اطلاعات شما حذف خواهد شد

اگر شما از ذهن نیست اجازه گوگل دستیار یاد اخیر تعاملات با آن شما می توانید مجموعه ای از داده ها به طور خودکار حذف شده پس از 3 یا 18 ماه. از اصلی گوگل دستیار فعالیت های صفحه:

1. در داده های خود را در دستیار صفحه تحت دستیار خود فعالیت شیر فعالیت های من و سپس به ضربه بزنید آیکون انباشته سه نقطه در سمت راست از نوار جستجو در بالای صفحه.

2. ضربه بزنید و نگه دارید فعالیت کنید و سپس انتخاب کنید که آیا شما می خواهید به نگه داشتن فعالیت برای همیشه لطفا برای (نگه دارید تا زمانی که من حذف دستی), نگه داشتن به مدت 18 ماه و یا نگه داشتن به مدت 3 ماه.

3. زمانی که برنامه به شما می پرسد برای تایید تغییر اسکرول به پایین صفحه و روی آن ضربه بزنید تایید می کنند.

4. ضربه بزنید و آن را به بازگشت به صفحه اصلی گوگل دستیار فعالیت صفحه.

google-home-hub-12

گوگل لانه Hub فیزیکی سوئیچ قطع اما گوگل لانه Hub Max که دارای یک وب کم ندارد فیزیکی شاتر برای پوشش دوربین.

کریس مونرو/CNET

افراطی ترین گزینه حفظ حریم خصوصی: توقف تمام فعالیت های

به جای به طور منظم تصفیه, شما می توانید مجموعه ای گوگل دستیار دیگر حفظ سیاهههای مربوط به داده های خود را در همه, اما که ممکن است باعث شود برخی از سکسکه با چگونه به خوبی گوگل دستیار توابع اگر توابع آن را در همه. اگر خود را در حفظ حریم خصوصی از اهمیت به شما و شما مایل به مقابله با هر چیزی از چند اشکالات از زمان به زمان به طور کامل غیر کاربردی گوگل دستیار از اصلی گوگل دستیار فعالیت های صفحه:

1. در پایین حرکت به “فعالیت وب و برنامه است و روی آن ضربه بزنید تغییر تنظیمات.

3. خاموش کردن ضامن در کنار فعالیت وب و برنامه.

4. یک صفحه پاپ آپ به شما هشدار که “توقف فعالیت وب و برنامه ممکن است محدود یا غیر فعال کردن بیشتر شخصی و تجربه در سراسر Google services.” در پایین این صفحه دکمه Pause برای توقف گوگل از ورود به سیستم فعالیت های خود را. توجه داشته باشید که تغییر این تنظیمات را حذف نمی کند و هر یک از داده های شخصی خود را از گوگل فقط متوقف می شود گوگل دستیار از ضبط اطلاعات بیشتر جلو می رویم.

بعد از اینکه شما دکمه مکث شما بازگشت به صفحه اصلی گوگل دستیار فعالیت صفحه.

chris-benham-aibo-14

گوگل دستیار همیشه با گوش دادن زمانی که شما یک گوگل خانه هوشمند بلندگو را در خانه خود.

کریس مونرو/CNET

که — در حال حاضر شما لازم نیست که به اعلام باز فصل خود را در زندگی خصوصی و یا اطلاعات شخصی خود را به لذت بردن از خود را در صفحه اصلی Google هوشمند بلندگو یا توپی. این ممکن است به ویژه مهم است اگر شما نگران در مورد گوگل راه اندازی مجدد انسان-طراحی برنامه تضمین کیفیت آن به حالت تعلیق در ماه اوت که در آن داوران گوش دادن به ضبط های جمع آوری شده از بسیاری از بیش از 3.2 میلیون Google صفحه اصلی دستگاه در وحشی.

نه به ذکر است, هوشمند, بلندگو فقط آغاز: امروزه ربات سگ خود را ثبت چهره و صدای, آمازون با استفاده از انسان نظر به عیب یابی سیستم های دوربین های امنیتی مشکلات و Facebook اذعان به کارکنان اجازه گوش دادن به تماس های ویدئویی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de