به عنوان سنگاپور رمپ تا تلاش برای درایو دیجیتال شدن دستگاه در سراسر جامعه محلی خود دولت نیز نیاز به تبدیل راه آن حاکم آن جمعیت که به طور فزاینده ای خواهد دسترسی به اطلاعات بیشتر و پاسخ تقاضا به عنوان اطلاعات شخصی خود را می رود آنلاین. یک تغییر در طرز فکر لازم خواهد بود برای اطمینان از سیاست های مرتبط باقی می ماند و واقعا اقتباس به اقتصاد دیجیتال و دیجیتال جمعیت.

سنگاپور در طول چند سال گذشته سرمایه گذاری قابل توجهی منابع به سمت تبدیل شدن به یک اقتصاد دیجیتال نورد بلند پروازانه هوشمند ملت نقشه راه رانندگی تصویب فن آوری های نوظهور و تعمیرات اساسی خود را در فناوری اطلاعات و ارتباطات زیرساخت ها است.

با جهانی همه گیر در حال حاضر با اضافه کردن انگیزه های جدید به دیجیتال تحول دولت در یک تلاش هماهنگ برای درایو دیجیتال تصویب عمیق تر به کسب و کار جامعه و مردم محلی.

Singapore must look beyond online falsehood laws as elections loom

سنگاپور باید فراتر از آنلاین باطل قوانین به عنوان انتخابات برچسبها

کشور را به دولت از دست رفته نقطه با استفاده از آن از اصلاح بخشنامه که از آن باید به دنبال بیشتر از نزدیک در چگونه این قانون را می توان مورد استفاده قرار گیرد به آدرس بزرگتر تهدیدات امنیتی آن را به عنوان آماده برای اولین انتخابات پس از ظهور تکنولوژی مانند deepfake و افزایش آنلاین دخالت.

ادامه مطلب

از آن تاسیس یک دفتر جدید برای کار در کنار کسب و کار جامعه و مردم محلی به فشار “ملی دیجیتال شدن دستگاه حرکت”. طرح شامل استقرار 1000 “دیجیتال سفیران” به کمک stallholders و سالمندان بروید دیجیتال و راه اندازی 50 دیجیتال جامعه هاب در سراسر جزیره به ارائه یک-به-یک کمک در مهارت های دیجیتال.

جدید وزرای کمیته همچنین هماهنگی این کشور با دیجیتال شدن دستگاه تلاش و تمرکز بر اولویت های چنین به عنوان کمک به مردم در یادگیری مهارت های جدید و گالوانیزه کسب و کارهای کوچک برای رفتن به دیجیتال. بیشتر بودجه و منابع شده اند بیشتر کارگردانی به منظور تسهیل در انتقال دیجیتال طرح.

اما در میان تجدید فوریت برای رفتن digital دولت به ظاهر نادیده گرفته نیاز به همچنین بررسی چگونگی آن درگیر و حاکم مردم است که به طور فزاینده خواهد بود متصل و آن را به عنوان امید digitalised.

نگاهی اخیر آن برنامه ریزی برای یک COVID-19 تماس با ردیابی دستگاه پوشیدنی به عنوان مثال. زمانی که اخبار در مورد توسعه آن شکست چند در زمان به سیستم عامل رسانه های اجتماعی به نگرانی بالقوه حمله به حریم خصوصی خود و یک درخواست مردم خواست تا به رد آن استفاده کنید. این اعتراض باعث شد دولت به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد دستگاه به امید کاستن از نگرانی های حریم خصوصی اضافه کرد که استفاده از آن را نمی توان اجباری — در حال حاضر حداقل. برخی از 10000 واحد از این دستگاه پوشیدنی شده اند توزیع شده به کشور را سالمندان.

اما در حالی که آن زمان صرف شده برای موقعیت خود را توضیح دهد و توسعه تماس با ردیابی ابزار دولت سنگاپور به نظر می رسد کمتر بیمار هنگامی که آن را شامل دیگر صدای انتقادی از سیاست های خود.

به طور خاص آن است که با استفاده از حفاظت از آنلاین دروغ و دستکاری عمل (POFMA) در برابر چند تن از مخالفان سیاسی آن صدور پنج اصلاح جهات — چهار که شامل سیاستمداران و یا سیستم عامل سیاسی است که مخالف دولت — ظرف یک ماه پس از قانون لگد در ماه اکتبر گذشته. پنجمین صادر شد به Facebook پس از نویسنده این ادعا باطل حاضر به پیروی اصلی اصلاح مسیر است.

چند اصلاح سفارشات صادر شده در طول این هفته به تنهایی به عنوان نامزد در ادامه مبارزات انتخاباتی خود را دنباله برای این کشور در جولای 10 انتخابات عمومی.

در رد اوایل نگرانی POFMA می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سکوت منتقدان دولت سنگاپور وزیر ارتباطات و اطلاعات S. Iswaran گفت: در ماه مه سال گذشته که نگرانی های مشابه مطرح شد که کلاس صدور مجوز طرح معرفی شده تحت رادیو و تلویزیون عمل در سال 1966. اما از آن پس Iswaran اشاره کرده بود, صنعت, تنظیم کننده Infocomm Media Authority (IMDA) صادر کرده است 39 take-down اعلامیه و یا فقط بیش از یک حادثه در سال به طور متوسط.

به طوری که در حال حاضر وجود دارد علت واقعی برای سنگاپور به نگرانی در مورد POFMA? این سوال خواهد بود به طور فزاینده ای مربوط به دولت تلاش دیجیتال شدن دستگاه انتخاب کنید تا حرکت و تر آنلاین, و, نسبت, شروع پخش خود را از افکار شخصی در رسانه های اجتماعی و دیگر سیستم عامل های آنلاین از جمله اظهارات که ممکن است تلقی می شود دروغ.

چگونه بسیاری از POFMA دستورات پس از آن ممکن است صادر می شود ؟ آیا POFMA دفتر بود قادر به نگه دارید تا ؟

علاوه بر این به عنوان یک بازی آنلاین رایگان است همراه با اطلاعات شخصی خود را بیشتر سوال پرسیده خواهد شد در مورد اینکه چرا دولت باید به شهروندان جمع آوری اطلاعات شخصی, چگونه آن را برنامه ای برای استفاده از این داده ها و چه مراجعه خواهد شد و شهروندان باید اطلاعات خود را نقض می شود در حالی که در مراقبت از خود دولت است.

شفافیت بیشتر و همچنین پاسخگویی مورد نیاز خواهد بود در این دولت به ویژه به عنوان فن آوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی (AI) و تشخیص صورت پیشرفته و تبدیل دنیای واقعی واقعیت است. بدون شفافیت وجود دارد و نه اعتماد. و بدون اعتماد به دولت خود می داند, آن را دشوار خواهد بود به درایو تصویب فن آوری های مانند هوش مصنوعی در میان جمعیت عمومی است.

Can Singapore.com be regulated on trust?

می Singapore.com تنظیم در اعتماد کرد ؟

سنگاپور دولت می پرسد به اعتماد آن سابقه با استفاده از مقررات به عنوان یک شکل از سانسور آنلاین, اما نباید آن نیز اعتماد سایت های خبری به رفتار مسئولانه به جای معرفی بیشتر قوانین ؟

ادامه مطلب

در توضیح اینکه چرا اعتماد بیمه, همه چیز, که آیا آن را داده یا هوش مصنوعی Iswaran خود گفته بود: “در نهایت شهروندان باید احساس این طرح با تمرکز بر ارائه مزایای رفاهی برای آنها و اطمینان از داده های خود محافظت خواهد شد و فراهم دلیل محرمانه بودن.”

اما می توان آن را دشوار است برای متقاعد کردن سنگاپور اطلاعات خود را واقعا محافظت شده-و فراهم دلیل محرمانه بودن — زمانی که این داده ها نیست موفق تحت همان حفاظت از اطلاعات شخصی عمل می کنند (PDPA) که پادمان داده های برگزار شده توسط بخش خصوصی زمانی که از آن استفاده می شود و مدیریت بخش عمومی است.

در حالی که دولت معتقد است که این معافیت لازم است به منظور تسهیل صاف تحویل خدمات عمومی و سازمان های دولتی هنوز هم مسئول حفاظت از شهروند داده, این واقعیت باقی می ماند که قوانین مختلف اعمال می شود در اینجا. و تا آنجا که به شهروندان داده های شخصی مربوط می شود این نوری می تواند هم بزنید تا شک و تردید و بی اعتمادی — که آیا موجه است یا نه.

در تمایل خود را به درایو دیجیتال شدن دستگاه در سراسر کشور سنگاپور, دولت باید متوجه طرز فکر تغییر نیز مورد نیاز خواهد بود در راه آن حاکم و درگیر جمعیت آن است.

اگر نتواند به انجام این کار, آن را از خطرات راه کسب و کار تحول برنامه ای که نادیده گرفته شده اهمیت از جمله رهبری اصلاحات در آن مدیریت تغییر استراتژی است.

پس از همه, کلمه کلیدی در انتقال دیجیتال نیست digital اما تغییر و تحول است.

و واقعیت این است که 70 درصد از مقیاس بزرگ تحول طرح های موفق اغلب به دلیل عدم تعهد کارمند و ناکافی رهبری پشتیبانی می کند. حصول اطمینان از موفقیت طولانی مدت از چنین پروژه هایی نیز نیاز به یک “تنظیم مجدد در باورها و رفتارها” چیزی است که رهبران چند قادر به رسیدن به, با توجه به یک مک کینزی گزارش.

شرکت مشاوره بر نیاز به “ارتقاء سازمان “سخت کشی” به دلیل دیجیتال محیط زیست نه تنها نیاز به شیوه های جدید کار بلکه تغییرات در سازمان را به طور کلی فرهنگ است. رهبران بیش از حد نیاز به اجازه رفتن از شیوه های قدیمی مانند فرمان و کنترل و نظارت.

برای دولت سنگاپور این ممکن است به معنی به رسمیت شناختن است که انتقادات علیه سیاست های خود و افسران لزوما جلوه ای از “محاکمه توسط اینترنت” فرهنگ است. گاهی اوقات آن را به سادگی نشان دهنده تمایل در میان شهروندان که واقعا در مورد مراقبت از کشور و می خواهید برای دیدن ملت درست آن اشتباهات.

این است که بیشتر نشان داده شده توسط این واقعیت است که برخی از این مفسران دیگر پشت گمنامی پنهان از اینترنت و در حال حاضر به صحبت های عمومی تحت هویت واقعی خود را. آن است که انعکاسی از یک جامعه آنلاین است که تکامل یافته و بالغ است و شایسته یک دولت است که مایل به انجام همان.

باید دولت در برابر تغییر مقاومت در درون صفوف خود را از آن خطرات بیگانه شهروندان و ممکن است در نهایت با یک دیگر درگیر جمعیت.

در تاکید بر اهمیت رهبری قوی در انتقال دیجیتال مشاور شرکت Deloitte آمده است: “کافی است به سادگی فرمان است که یک سازمان تبدیل شدن به بیشتر های دیجیتال. تحول باید رانده شده توسط یک تغییر در رهبری فرهنگ و مردم تمایل به انطباق و تکامل است. در سطح رهبری این نیاز به افرادی که در آغوش قطعیت که می توانید در سراسر مرزهای, که می توانید امکانات جدیدی را تجسم و که می تواند آتش دیگران پشت, هیجان انگیز, چشم انداز برای آینده است. به دنبال این سازگار صفات رهبری خود را مهم است برای تسهیل این سازمان را در انطباق با اختلال.”

به عنوان رای دهندگان به پای صندوق های امروز, سنگاپور نیاز به درخواست خود را: آن را آماده به حکومت های دیجیتال جمعیت ؟

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de