nut-catalog.jpg

خصوصی برگزار شد Informatica اعلام بسته شدن یک معامله برای به دست آوردن جمع و جور راه حل ارائه یک فراداده و نسب ابزار است که در نهایت وصل به شرکت شرکت داده فروشگاه با ارائه. جمع و جور راه حل های تقریبا 20 ساله شرکت است که مانند بسیاری از ابزار ارائه دهندگان شروع به زندگی به عنوان یک شرکت مشاوره که در نهایت چرخد و برای بسته بندی نرم افزار بر اساس ابزار آن بود که با استفاده از آن مشتری درگیری.

در حال حاضر شماره گذاری حدود 50 کارکنان راه حل جمع و جور دارای یک مرکز رشد در کراکوف, لهستان. یک شریک Informatica پس از سال 2018 هر دو سهم تقریبا یک دوجین مشترک مشتریان است.

زمینه برای همه این است که ساختمان کامل تر اطلاعات فروشگاه. این یک چالش است که snowballed داده شده است که در اکثر سازمان داده و مستغلات افزایش یافته تر و پراکنده تر از همیشه – نه تنها پوشا چند نوع داده اما به طور فزاینده ای متعدد ابرها به علاوه در محل سیستم. مانند فشار سنتی برای کارشناسی ارشد مدیریت داده ها وجود دارد نگرانی برای شناسایی طلایی قرار داده و با رشد و امنیت و کاهش خطر و حفظ حریم خصوصی داده ها حکم به ضرورت جمع آوری اطلاعات جامع و نسب نشان می دهد که نه تنها اصالت منبع اما چگونه هنگامی که و که در آن داده ها مصرف می شود و توسط آنها.

به عنوان بزرگ بر روی داده های فرض اندرو Brust به آن اشاره شده اطلاعات کاتالوگ جوانه زده اند مانند آتش سوزی و وجود دارد بسیاری از طعم های مختلف از داده های کاتالوگ – محصولات مختلف انجام کارهای مختلف. و با این وجود یک انفجار که می آید به اطلاعات و نسب اطلاعات فراداده مدیریت ابزار جمع آوری آن انجام بسیاری از تجزیه و تحلیل ترافیک ابزار و اطلاعات انبارها. آن را به نقطه ای که در آن وجود دارد بسیاری از منابع اطلاعات و نسب داده افسران اغلب در برخورد با Rashomon مانند حالات از انتخاب آن تکه از واقعیت به تعیین به عنوان منبع قطعی(s).

که در آن Informatica با آن شرکت اطلاعات فروشگاه (EDC) در می آید و جایی که جمع و جور راه حل های پر کردن شکاف. نه این که Informatica امیدوار کننده است که در آن فروشگاه است که این فروشگاه برای پایان دادن به تمام کاتالوگ اما آن مواضع خود را ارائه به عنوان مکمل آن مانند AWS چسب یا لاجوردی فروشگاه داده که کارشناسی ارشد خود را در حوزه. EDC می توانید مصرف محتوا از این و ادغام آنها را با ابرداده از بقیه شرکت ساخت در اثر یک “کاتالوگ کاتالوگ.”

جمع و جور راه حل های دسترسی ابرداده از منابع است که ثابت کرده اند گریزان برای اطلاعات بیشتر کاتالوگ ارائه شده است. در حالی که اکثر کاتالوگ را می توانید در ابرداده است که شخص جمع و جور راه حل’ ابزار MetaDex می تواند تجزیه پویا اسکریپت مانند از رویه های ذخیره شده در پایگاه داده و یا حتی ساده SQL اظهارات که در حال اجرا مشروط. این شامل تقریبا یک دوجین فراداده منابع از جمله خاص و طعم از SQL, SQL Server, Oracle و با teradata; بی و تجزیه و تحلیل نرم افزار از ارائه دهندگان مانند SAP, SAS و مایکروسافت; شخص ثالث ETL tools; و پردازنده مرکزی COBOL کد. در انجام این کار, آن می افزاید: یک قطعه گم شده برای Informatica شرکت داده فروشگاه اضافه کردن پشتیبانی برای سخت تر منابع داده.

Informatica برنامه ای برای قرار دادن MetaDex قابلیت به EDC و اعمال این فن آوری به شیر دیگر در حال ظهور منابع مانند Jupyter نوت بوک استفاده می شود که برای توسعه یادگیری ماشین مدل ها در پایتون یا رابط مانند PySpark. با اضافه کردن این گریزان منابع داده Informatica این فروشگاه همچنین می تواند ارائه دنباله از پودرهای سوخاری را ML مدل های توجیه است. Informatica نیز به دنبال استفاده از فشرده لهستان مرکز R&D به عنوان یک beachhead به شیر بیشتر استعداد فنی در شرق اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im