پانل مستقل در کره جنوبی است توصیه می شود که دادستان توقف تحقیقات خود را از سامسونگ گروه عملا رهبر Lee Jae-yong بیش از اتهام تقلب در حسابداری و دادستانهای او عالی دادستانی گفت: در روز جمعه.

این پانل متشکل از 15 به صورت تصادفی انتخاب کارشناسان از محافل حقوقی, دانشگاه, رسانه ها و سازمان های غیر دولتی ساخته شده توصیه در رای اکثریت پس از بیش از شش ساعت از شور و مشورت است. پانل شنیده استدلال از دادستان و لی وکلا قبل از بررسی این موضوع است.

نتیجه این است که یک پیروزی مهم برای سامسونگ الکترونیکی نایب رئیس است که در مواجهه با اتهامات جعلی و معاملات و قیمت سهام دستکاری و تقلب در حسابداری توسط دادستان محلی برای بحث ادغام بین دو گروه وابسته به سامسونگ C&T و Cheil Industries در 2015.

هر چند پانل تصمیم ندارد از نظر قانونی الزام آور دادستان همیشه به دنبال توصیه های خود را از زمان تاسیس آن. پس از 2018 کره جنوبی اجازه داده است تشکیل مدنی مستقل پنل به بررسی موارد دادستان یا متهم تقاضا ، لی وکلا درخواست کرده است برای بررسی این پرونده است.

شده است وجود دارد هشت پانل تا کنون برای موارد بالا مشخصات که برداشت سرفصل های ملی و توصیه های خود را همواره به دنبال دادستان که در حال حاضر با تحت فشار قرار دادن آنها را در مورد اینکه آیا به ادامه کیفرخواست. آنها را بیشتر نیاز به استدلال حقوقی از کسانی که آنها در حال حاضر ارائه شده به ادامه کیفرخواست برای محاکمه.

لی وکلا تشکر پانل در بیانیه ای گفت که این پنل فراهم کرده است معاون رئیس با یک فرصت برای تمرکز بر روی فعالیت های کسب و کار.

حکم بازداشت ظ توسط دادستان در حال حاضر رد شده توسط یک دادگاه در سئول در اوایل این ماه. در آن زمان قاضی برنده Jung-sook از سئول دادگاه منطقه مرکزی گفت: دلایل مطرح شده توسط دادستان برای قرار دادن لی در زندان کافی نیست. این حکم بازداشت برای دو, دیگر, سامسونگ, مدیران, معاون رئیس Choi Gee-sung و رئیس جمهور کیم جونگ-joong بودند نیز رد کرد.

دادستان ها ادعا که سامسونگ عمدا متورم قیمت سهام از Cheil Industries که در آن لی تا به حال 23.2 درصد از سهام خود را در زمان در حالی که همچنین سازی-سامسونگ C&T قیمت سهام قبل از ادغام این دو شرکت.

با توجه به دادستان دستکاری در قیمت سهام قبل از ادغام مجاز لی به تعلق بیشتر سهام این شرکت با هم ادغام شدند Samsung C&T به گفته او کنترل بیشتری بر کل سامسونگ کسب و کار ، 52 ساله و لی اعلام شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im