screen-shot-2020-06-22-at-1-11-27-pm.png

اپل اعلام کرد که آیفون جدید صفحه اصلی طراحی در WWDC سال 2020 است.

تصویر توسط سارا تو/CNET

در سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان جهانی در روز دوشنبه اپل پرده برداری از یک خانه جدید طراحی صفحه نمایش برای آیفون را با انتشار iOS 14. صفحه اصلی جدید آن را آسان تر به حرکت از طریق تمام برنامه های خود را و شامل ویدجت.

اپل اضافه شده یک برنامه جدید کتابخانه یک فضای در پایان از صفحه نمایش خود را که سازماندهی همه برنامه های خود را در یک آسان تر به حرکت مشاهده کنید. همه از برنامه های خود را به طور خودکار سازماندهی شده وجود دارد, شما با دادن یک دیدگاه گستردهتر از آنچه که شما دانلود کرده اید و به شما اجازه مخفی کردن برنامه های شما استفاده نمی اغلب هر چند شما هنوز هم قادر به پیدا کردن آنها در نرم افزار کتابخانه بعد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل در iOS 14 به ارمغان می آورد راه های جدید برای سازماندهی خانه خود را روی صفحه نمایش…


6:35

این لیست همچنین شامل AI-بر اساس پیشنهادات خود را برای برنامه های شما به احتمال زیاد به می خواهید به استفاده های بعدی.

آی فون جدید با صفحه نمایش نیز شامل ویدجتکه به شما اجازه دیدن اطلاعات مانند آب و هوا بر روی صفحه نمایش خود را در یک نگاه. ویدجت حاوی اطلاعات بیشتر و قابلیت از نرم افزار ساده آیکون و یک جزء اصلی از ویژگی های سیستم عامل آندروید گوگل برای سال.

اپل همچنین اضافه کردن یک تصویر-در-تصویر تصویری ژست بنابراین شما می توانید نگه دارید در حال تماشای یک ویدئو و یا صحبت کردن در یک تماس FaceTime در حالی که همچنین دسترسی به برنامه های خود را. کشیدن تصویری به یکی دیگر از بخشی از صفحه نمایش به شما به عنوان حرکت بین برنامه های زوم در داخل و خارج و یا فقط شیر X به آن نزدیک است.

iOS 14 در دسترس خواهد بود بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de