anker-powerwave

Anker

در میان لیست روح خرد کردن مشکلات ما باید برای مقابله با کروناآلوده جهان قرار دادن کابل شارژ به گوشی شما احتمالا نمی را بالا پنج. حتی پس چرا زحمت اگر شما یک آیفون یا آندروید تلفن با شارژ بی سیم ساخته شده است ؟ هیچ راحتی کاملا مانند در اختیار داشتن یک پایه شارژ خود را bedstand — فقط محل گوشی خود را در آن اتهامات در حالی که انجام دو وظیفه به عنوان ساعت زنگ دار خود را. در حال حاضر شما می توانید گیر 2-بسته Anker PowerWave شارژ می ایستد فقط برای $26بدون کد مورد نیاز است.

در حدود 13 دلار هر که سر در گم معامله خوب است. این 2-بسته معمولا اجرا می شود $35 و در حالی که وجود دارد هیچ نام مارک فروش شارژر در این محدوده قیمت من صادقانه به آنها اعتماد ندارد. Anker یک نام تجاری معتبر و این شارژر ارائه 7.5 وات به صورت بی سیم با قابلیت اپل و 10 وات برای مدل های مانند سامسونگ کهکشان S20, S10 و دیگران. آن را نیز به اندازه کافی قدرتمند برای شارژ از طریق بسیاری از موارد است که کمتر از 5 میلی متر ضخامت دارد.

داشتن دو شارژر دستی است — شما می توانید یکی را بستر و دیگری بر روی میز خود و یا به اشتراک گذاری یک ثانیه با شریک زندگی خود را. اما اگر شما واقعا فقط نیاز به یک شارژر شما می توانید ناب تک PowerWave ایستاده برای 16 دلار زمانی که شما با کلیک بر روی کوپن در صفحه محصول. قیمت به طور منظم $است 19.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im