Suncorp گروه اعلام کرده است که بانک مشترک المنافع استرالیا (CBA) سابق کسب و کار و بانکداری خصوصی گروه اجرایی آدم بنت به عنوان شرکت جدید مدیر ارشد فناوری اطلاعات (CIO).

بنت به پایان رسید تا در CBA در پایان ژانویه به دنبال مرحله بعدی زندگی حرفه ای او”. منصوب شد به تیم اجرایی در سال 2014 توسط CBA مدیر عامل ایان Narev.

بنت در ابتدا پیوست بانک به عنوان بخشی از گروه فن آوری واحد در سال 2004 و مدیر ارشد فناوری اطلاعات برای بانکداری خرده فروشی و کسب و کار بانکی بخش در طول هسته نوسازی پروژه. بنت سپس به عضویت بانکداری خصوصی رهبری تیم در سال 2009 شد و اجرایی مدیر کل محلی کسب و کار بانکی در سال 2012.

در آن زمان Narev گفت بنت تجربه در فن آوری که قرار بود برای کمک به ساخت مشترک المنافع بانک سرمایه گذاری در فن آوری است.

Suncorp گروه مدیر عامل شرکت استیو جانستون گفت بنت سابق تجربه در هر دو فن آوری و تجاری نقش کمک خواهد کرد که راهنمای گروه استراتژیک تکنولوژی و digitisation استراتژی از جمله اتوماسیون و داده های طرح های.

“تکنولوژی محوری به ارائه گروه ما استراتژی و عملیاتی محصول و مشتری فرصت های ما به دنبال. من با اعتماد به نفس آدم را تجربه مجهز او را به خوبی به تحویل مقدار قابل توجهی” او گفت:.

این گروه بوده است که در شکار برای یک CIO جایگزینی از ماه مارس هنگامی که پس از آن-CIO سارا Harland اعلام کرد او می روم و پس از چهار سال با این شرکت است.

بنت شروع خواهد شد نقش جدید خود در Suncorp در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 موضوع به تصویب قانونی.

در طول نیمه دوم سال 2020 مالی سال Suncorp زمانی سود خالص پس از کسر مالیات از AU$642 میلیون نفر به 31 دسامبر 2019 تا حدود 157% از همان آخرین دوره سال مالی که در آن ثبت AU$250 میلیون دلار است.

دیگر SUNCORP پوشش

چگونه Suncorp قادر به ساخت یک برنامه در یک سال

Suncorp شرکت معمار در مورد فرآیندهای فعال است که این سازمان برای ساخت یک برنامه و زیرساخت های اساسی آن در 12 ماه.

Suncorp خندق بازار استراتژی به عنوان بیمه قطره سود 14%

آن را نیز پرداخت AU$155 میلیون نظارتی و مشتری هزینه های بازسازی در پاسخ به کمیسیون سلطنتی.

Suncorp صرف AU$29m بر فناوری در سال از شکل دهی مجدد

Suncorp صرف FY18 شکل دهی مجدد آن سازمان ارسال AU$1 میلیارد دلار در سال پس از کسر مالیات سود در حالی که ارائه قطعات اصلی زیرساخت ها و فن آوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de