gettyimages-304520-004

انگلستان گزارش میسازد 45 توصیه هایی برای مقابله با اطلاعات غلط.

جان بره/گتی

جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است دولت, صنعت فن آوری و شهروندان وضعیتی وخیم نه تنها از اثرات مخرب ویروس اما از کشت از اطلاعات غلط است که به همراه آن است. چگونه بهترین برای مقابله با گسترش اطلاعات نادرست است که یک موضوع جهانی بحثبه خصوص با توجه به چقدر مسئولیت tech سیستم عامل میزبانی آن را خرس.

در انگلستان مجلس اعیان دموکراسی و فن آوری های دیجیتال کمیته با انتشار گزارش روز دوشنبه این برنامه شامل 45 پیشنهادات برای دولت بریتانیا به اقدام علیه “بیماری همه گیر از اطلاعات غلط” و دروغ. عدم تهدید جدی دموکراسی را تضعیف می کند و باعث آن را به “کاهش ربطی به” آن را می گوید.

در هنگام وقوع تهدید از اطلاعات غلط و دروغ به خود گرفته فوریت جدید به عنوان تئوری های توطئه رونق در سیستم عامل آنلاین. بدترین از این که قرار دادن سلامت مردم به طور مستقیم در خطر ابتلا به دروغ صحه خطرناک درمان و یا دلسرد کردن مردم از گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر ویروس. در سراسر اروپا آنها نیز منجر به آسیب به ارتباطات زیرساخت که COVID-19 اشتباه مربوط به 5G.

در این گزارش به بررسی راه های گسترش اطلاعات نادرست در طول شیوع ویروس و هشدار داد که اطلاعات غلط است که یک بحران “با ریشه است که گسترش به مراتب عمیق تر و به احتمال زیاد به گذشته به مراتب طولانی تر از COVID-19.”

“ما زندگی را از طریق یک زمان که در آن اعتماد رو به فروپاشی است” گفت: David Puttnam کمیته صندلی در یک بیانیه است. “مردم دیگر از ایمان است که آنها می توانند با تکیه بر این اطلاعات آنها را دریافت و یا بر این باورند آنچه که به آنها گفته شود. که کاملا خورنده برای دموکراسی است.”

کلید میان توصیه میشود درخواست برای برگزاری بزرگ سیستم عامل به طور خاص گوگل و Facebook پاسخگو برای “جعبه سیاه” الگوریتم است که کنترل محتوای نشان داده شده است به کاربران است. این شرکت ها انکار است که تصمیمات خود را در شکل دادن و آموزش الگوریتم های منجر به آسیب است “اشتباه ساده” این گزارش می گوید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: یوتیوب سرکوب رای دهندگان اطلاعات غلط پیش از…


2:41

شرکت ها باید موظف به انجام ممیزی از الگوریتم های خود را به نشان می دهد چه مراحلی آنها را به جلوگیری از آنها را از اعمال تبعیض, این گزارش می گوید. آن را نیز نشان می دهد افزایش شفافیت از سیستم عامل های دیجیتال در مورد تصمیمات محتوا به طوری که مردم باید یک ایده روشن در مورد قوانین بحث آنلاین.

Facebook و گوگل نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای نظر.

تنظیم: آنلاین مضرات لایحه

یکی از گزارش های اولیه و توصیه هایی است که برای دولت بریتانیا بلافاصله پس از انتشار پیش نویس خود را آنلاین مضرات لایحه. این لایحه را تنظیم سیستم عامل های دیجیتال مانند Google و Facebook, برگزاری آنها مسئول محتوای مضر و از اینرو آنها را زمانی که آنها موفق به تعهدات خود.

پیشرفت این لایحه آهسته بوده است, با یک کاغذ سفید منتشر شده در مارس 2019 دولت پاسخ اولیه منتشر شده در فوریه سال و پاسخ کامل که قرار بود منتشر شده در طول تابستان به تاخیر افتاد تا پایان سال است.

دولت نبود قادر به تایید این کمیته که آیا یا نه آن را به پیش نویس یک لایحه به مجلس تا پایان 2021. به عنوان یک نتیجه, این لایحه ممکن است به اثر می آیند تا اواخر سال 2023 و یا حتی 2024, این گزارش می گوید. در طول یک جلسه پیش از این گزارش انتشار خداوند Puttnam توصیف تاخیر به عنوان “غیر قابل توجیه.”

“چالش های در حال حرکت سریع تر از دولت و فاصله گرفتن بزرگتر و بزرگتر” او گفت:. “دور از ابتلا به, ما در واقع لغزش پشت سر گذاشت.”

در این گزارش به راه است که در آن Ofcom خواهد بود که تعیین شده آنلاین مضرات تنظیم کننده باید قادر به نگه داشتن شرکت های پاسخگو تحت قانون. آن باید قدرت خوب دیجیتال شرکت تا 4 درصد خود را جهانی گردش مالی یا نیروی ISP مسدود کردن سریال مجرم آن را می گوید.

سیستم عامل آنلاین نیست “ذاتا ungovernable” آن را می گوید آن را به عنوان از دولت خواست به “شانه خالی کردن در صورت اجتناب ناپذیر و قدرتمند لابی بزرگ با تکنولوژی.”

این گزارش به نظر می رسد به طور خاص در مورد اخیر که در توییتر تصمیم به پنهان کردن برخی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها که نقض سیاست های خود و انتقاد Facebook تصمیم به دنبال کت و شلوار. خداوند Puttnam گفت: مدیر عامل توییتر جک دورسی تا به حال “بد wrongfooted Facebook.”

که داستان تمام نشده است و در عین حال او اضافه کرد اما او خوش بین است که توییتر تصمیم به اقدام علیه رئیس جمهور زمانی که او نقض پلت فرم قوانین ممکن است یک اثر حذفی.

“وجود دارد یک حس است که این شرکت های بزرگ نگاه کنید در هر یک از دیگر و زمانی که یکی از معقول تغییر در معقول جهت دیگران احساس بسیار محدود و بسیار تحت فشار را مشابه shift,” او گفت:.

شده اند وجود دارد بسیاری از تلاش ها در سراسر اروپا و بیشتر در صحرا به تحت فشار قرار دادن فناوری بزرگ نه فقط برای سرکوب اخبار جعلی, اما همچنین به پرداخت مالیات بیشتر و تغییر شیوه های خود را از طریق ضد تراست گیری و حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات. موفقیت این تلاش ها تا کنون قابل بحث است اما خداوند Puttnam و دیگر اعضای کمیته در نهایت خود را ابراز خوش بینی که تغییر مثبت خواهد آمد به صنعت فن آوری.

اگر دولت که در حال حاضر دو ماه برای پاسخ به این گزارش پذیرای این کمیته توصیه های آن معتقد است این احتمال وجود دارد که فن آوری می تواند در حمایت از دموکراسی و کمک به بازگرداندن اعتماد عمومی به جای بیشتر تضعیف آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im