coronavirus-travel-passports-vacations-flights-7211

آمریکایی ها ممکن است شامل در اتحادیه اروپا را بازگشایی.

جیمز مارتین/CNET

آمریکایی ها می تواند منع از ورود به اتحادیه اروپا و سازمان ملل بازگشایی مرزهای خود را زیر COVID-19 مستندات با توجه به روز سه شنبه گزارش نیویورک تایمز. بازدید کنندگان از ما می تواند مسدود شود با توجه به این کشور را ناکافی پاسخ به همه گیر, این گزارش می گوید. آمریکا بیشترین تعداد COVID-19 موارد در بیش از 2 میلیونبا توجه به شماره پیگیری از دانشگاه جانز هاپکینز.

که ممنوعیت بنا به گزارش مقام آمریکایی در کنار گردشگران از برزیل و روسیه که دوم و سوم بیشترین تعداد موارد بود. وجود بیش از 9 میلیون تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان است.

کشورهای اروپایی در حال بنا به گزارش تصمیم گیری بین دو پتانسیل لیست است که می تواند اجازه داده می شود در که است که بر اساس چگونه به خوبی یک ملت است که دست زدن به این بیماری همه گیر. چین گنجانده شده است در هر دو لیست با توجه به بار. به ما گزارش شده است که از مطالعه خارج شدند از هر دو.

مسافران خارج از اتحادیه اروپا بوده و ممنوع از مراجعه به سازمان ملل به غیر از چند مورد استثنا از ماه مارس به وقوع گسترش یافته است. یک تماس نهایی در بازگشایی مرزهای گزارش شده است که انتظار می رود اتفاق می افتد در اوایل هفته آینده پیش از اتحادیه اروپا لحظاتی پیش در تاریخ 1 ژوئیه.

در حالی که کشورهای اروپایی باید تا حد زیادی پیشتر شیوع ویروس تعدادی از موارد در ایالات متحده همچنان به افزایش در بسیاری از کشورهای. ممنوعیت ما مسافران را مهم اقتصادی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها سفر به اروپا برای کار مدرسه و گردشگری. تماس به حذف ما نخواهد بود نهایی هر چند که اتحادیه اروپا خواهد شد بنا به گزارش تجدید نظر در لیست هر دو هفته بر اساس اطلاعات به روز شده در نرخ ابتلا به عفونت.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im