وزارت دارایی اقدام به ریختن آب سرد بر روی ایده نوشتن ارزش ملی باند پهن شبکه بیان کرد که هر گونه حرکت در ارزش دیکته شده توسط استانداردهای حسابداری.

“ارزش NBN در بودجه دولت اظهارات در خط با استانداردهای حسابداری استرالیا. بنابراین وجود ندارد توانایی برای دولت به طور یک جانبه را انتخاب کنید به نوشتن و یا تعیین ارزش NBN,” وزارت مالیه اولین دستیار وزیر برای تجزیه و تحلیل مالی, گزارش و مدیریت اداره و مدیریت منابع تریسی کارول گفت: مشترک کمیته ملی پهنای باند شبکه در روز جمعه.

“برای سال مالی اخیرا به اتمام NBN با ارزش است و بر اساس دارایی های خالص. وجود یک فرایند در حال انجام در حال حاضر برای سال مالی که در پایان 30 ژوئن سال 2020 به در نظر گرفتن چه مقدار مناسب برای NBN که منعکس خواهد بود.”

کارول اضافه شده که هیچ انتظار نوشتن این سال است.

برای سال, چشم انداز نوشتن به پایین استفاده شده است به استدلال می کنند که NBN می تواند کاهش قیمت آن با NBN مدیر عامل Stephen غم و اندوه قبلا گفتن و نوشتن به پایین طرفداران به سادگی می خواستم ارزان قیمت عمده فروشی.

روز جمعه کارول گفت: دو چیز بودند نه لزوما مرتبط است.

“ارزش NBN در کل از دولت صورتهای مالی و یا در دولت صورتهای مالی نمی خواهد به طور طبیعی تاثیر استراتژی قیمت گذاری برای NBN,” او گفت:.

استیسی در سالن اولین دستیار وزیر امور تجاری سرمایه گذاری در بخش بازرگانی و خدمات دولت در وزارت اقتصاد و دارایی گفت: هر گونه نوشتن به پایین نمی تواند اختیاری.

“از نظر این گزاره که ممکن است نشان می دهد که ارزش NBN نوشته شده باشد باید این موضوع در اختیار دولت یا سهامداران-و یا شرکت در واقعیت است.”

NBN صندلی Ziggy Switkowski دو سال پیش حکومت نوشتن-پایین تا کسب و کار جریان نقدی مثبت است.

“من فکر می کنم ملاحظات و ارزیابی NBN در انتظار کسب و کار در حال حرکت به یک حالت عادی حالت معمولی که اتفاق می افتد زمانی که ما در پایان این ساختمان در سال 2020 ما کامل تبدیل تمامی خانواده ها و کسب و کار در سال 2021 ما به نوبه خود cashflow مثبت ما نگاه رو به جلو و پس از آن هر کس در حال رفتن به قضاوت آن را سپس او گفت:” در ماه اکتبر سال 2018 است.

در ماه مارس پارلمانی دولت گفت: ارزش NBN در 30 ژوئن 2019 شد AU$8.7 میلیارد دلار با دولت ارائه NBN با AU$29.5 میلیارد دلار سهام.

“دلار 20.8 میلیارد دلار اختلاف بین مبلغ پرداخت شده و در حال حاضر ارزش منصفانه یک تغییر ارزش پول. این نشان دهنده میزان که دولت مشترک المنافع ترازنامه به طور مستقیم رو به وخامت گذاشته و به عنوان یک نتیجه از این سرمایه گذاری به عنوان در 30 ژوئن 2019,” دفتر بودجه گفت.

“تعریف این تاثیر نیست اسیر در مالی و یا زمینه ای مانده نقدی هر چند از آن است که اسیر در مالی خالص ارزش است. این ارزش یک نقطه است در زمان برآورد و ممکن است در آینده تغییر دهید.”

پاسخ به سوالات در ارزیابی دارایی مقامات گفت: AU$21 میلیارد شکاف شد و توجیه به عنوان NBN شد و هنوز هم در آن راه اندازی فاز.

“این چیزی است که شما به طور معمول انتظار می رود در مرحله راه اندازی یک کسب و کار” کارول گفت.

“شما را به حقوق صاحبان سهام است که با توجه به کسب و کار و پس از آن وجود دارد که سطح بالایی از هزینه ها تا زمانی که کسب و کار در واقع تبدیل به یک کسب و کار سودآور. پس از آن است که غیر معمول نیست به انتظار دولت سهام در NBN به کمتر از آن بود که در ابتدا سرمایه گذاری.”

کارول نیز گفت: استرالیا استانداردهای حسابداری دیکته شده به دو روش به ارزش یک کسب و کار: مجموع دارایی که در حال حاضر مورد استفاده برای NBN; یا این پایگاه در آینده جریان های نقدی.

“اما برای این که تغییر در روش برای ارزیابی NBN این امر نیاز به در نظر گرفتن برخی از ثبات و اطمینان در رابطه با جریان نقدی آینده” کارول اضافه شده است.

“است که یک فرایند است که به زیرساخت های بخش در این سال خواهد بود کار را از طریق آنها به عنوان حل و فصل صورتهای مالی خود را.”

Huawei گزارش می گوید 100Mbps خوب است و سپس خواسته های غیر قابل حصول gigabit هدف

صبح دوشنبه یک Huawei-سفارش گزارش نوشته شده توسط Omdia به نام در استرالیا برای تنظیم یک گیگابیت سرعت هدف را به صنعت چیزی به هدف.

“اگر چه این درست است که می گویند که هنوز هم وجود دارد هیچ واقعی برنامه های کاربردی که نیاز به گیگابیت سرعت — حتی 100Mbps است که بیش از کافی برای حتی سنگین ترین مسکونی پهنای باند کاربران — این واقعیت باقی می ماند که گیگابیت سرعت تبدیل شده اند قابل قبول استاندارد طلا را برای اپراتورها در سراسر جهان می باشد”.

“جغرافیای استرالیا به این معنی است که ارائه گیگابیت قابلیت است که به ناچار برای رفتن به طور قابل ملاحظه ای مشکل تر از نظر زمان و هزینه در مقایسه با امثال سنگاپور و کشورهای کوچکتر مانند لتونی.”

این گزارش نام برای یک برنامه ریزی برای دستیابی به “جهانی gigabit دسترسی” در کشور و پس از آن اجتناب شود بحث ثابت بی سیم و شبکه های ماهواره ای که در حال حاضر تنها قادر به 50Mbps.

5G نمی خواهد کمک به کسانی که ثابت شبکه های بی سیم آمار 1Gbps این گزارش گفت: با توجه به طیف محدودیت.

“استرالیا به سادگی نمی تواند همیشه منطقی می تواند انتظار می رود برای ارائه جهانی gigabit دسترسی از طریق NBN اما فرصت است که به وضوح وجود دارد به گسترش فوق العاده سریع سرعت فراتر از 28 درصد است که می توانید 1Gbps و 22% که می توانید 250Mbps-750Mbps در HFC شبکه” در این گزارش است.

“در حالی که هنوز هم به مراتب بیشتر در اندازه و استرالیا و اروپا مانند اسپانیا و فرانسه-و حتی انگلستان — باید gigabit اهداف در جای خود و در حالی که آنها ممکن است دست خود را هنوز هم جاه طلب و تاریخ آنها را به اپراتورها و صنعت یک هدف دراز به واقع دیدار خواهد کرد.”

گزارش خواري در راه ارتقاء برای الیاف-به-این-گره (FttN) کاربران در NBN و گفت: کاربران به ویژه کسانی که در مراکز منطقه ای مورد نیاز یقین اگر آنها تا کنون به روز رسانی.

“اگر وجود دارد هیچ ارتقاء برنامه در محل برای این FttN مکان و سپس دولت های محلی و کسب و کار می تواند شروع به حداقل طرح جایگزین ارائه از جمله پتانسیل های محلی و عمومی سرمایه گذاری, اما بدون یقین بیش از NBN شرکت را از دیگر برنامه های بلند مدت و سپس آن را بسیار دشوار است برای آنها را به چنین طرح هایی ،

“یکی از عوامل عمده که چرا روشن ارتقاء طرح مورد نیاز است که آن سخت است برای پیش بینی یک خریدار خصوصی در حال ظهور برای این شبکه در حالی که آن را هنوز هم نیاز به چند میلیارد دلار ارتقا و گران قیمت نیاز به نگهداری مداوم.”

بی صدا نقد دولت متعلق به NBN برای اجرای آن گزینه ها و تعویض به چند تکنولوژی ترکیب این گزارش نیز برگزار شد که دولت به یک استاندارد بالاتر است.

“تا به حال وضعیت فعلی استرالیا پهنای باند استقرار دست آمده است تحت سرمایه گذاری های خصوصی از Telstra, Optus و وودافون پس از آن زمان نتیجه خواهد شده اند به طور گسترده قابل قبول و تقریبا در خط با آنچه به دست آمده است در شبیه کشورهایی مانند کانادا و انگلستان است.”

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im