استرالیا وزارت دارایی است و افتخار خود را چگونه دروپال-دولت بر اساس سیستم مدیریت محتوا (GovCMS) در برابر تعداد بی سابقه ای از بازدید کنندگان بر روی پلت فرم در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اوج این بیماری همه گیر ، GovCMS پلت فرم دیدم 2 میلیارد بازدید در یک ماه ثبت شده 100,000 نمایش صفحه در هر دقیقه و 187,000 کاربران همزمان بر روی پلت فرم.

وب سایت دولت است که با تجربه ترین ترافیک به طور طبیعی سلامت.gov.au سایت که تجربه 760 درصد افزایش در ترافیک تا شش میلیون بازدید در روز.

با توجه به سلامت.gov.au ویژگی های محصول صاحب عاشقانه مرلو این سایت دیدم تا 20,000 کاربران همزمان در وزارت بهداشت سایت و “حتی زیر بسیار زیاد ترافیک لود صفحه زمان باقی مانده تحت 2.7 ثانیه”.

“GovCMS’ قوی شکل دهی به ما اجازه یکپارچه استقرار تحولات در هر زمان از روز و از جمله در زمان اوج. این به ما اجازه می ماند پاسخگو به نیازهای در حال تغییر است.”

“ما معمولا استقرار آن را به روز رسانی در طول دوره کم ترافیک است که ما نمی تواند انجام دهد در این بیماری همه گیر. ما به پایان رسید تا استقرار به روز رسانی هر زمان که ما نیاز به آن بود و بدون درز معنی مشتریان همیشه می تواند دسترسی به اکثر تا اطلاعات به روز است.”

در ضمن serviceaustralia.gov.au سایت در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس دیدم 650% بالا بردن ترافیک.

هوشمند مسافر ایمن کار استرالیا ویکتوریا وزارت بهداشت و خدمات انسانی و جنوب استرالیا وزارت آموزش و پرورش نیز شاهد بازدید کننده, افزایش طول pandemic, سرمایه گذاری اضافه شده است.

“ما از نزدیک با سازمان در خط مقدم برای اطمینان از فعالیت های چاپ و نشر و اطلاعیه ها به احتمال زیاد به علت خوشه های بزرگ در ترافیک می تواند تحویل بدون تاثیر پلت فرم” گروه سرمایه گذاری, خدمات آنلاین, معاون وزیر Sharyn کلارکسون گفت.

“ما تا به حال وب سایت مهندسین ایستاده برای اطمینان از پلت فرم پایدار باقی مانده است. این بی سابقه ای در برابر این حجم قطعا آزمایش ما اما در نهایت ثابت کرد که قدرت و قابلیت GovCMS. من خوشحال هستم که با قابلیت اطمینان و پشتیبانی ما قادر به ارائه به ادارات آن را تضمین استرالیا قادر به دسترسی به اطلاعات خود را امن نگه دارید.”

دوبله به عنوان “یکی از آرام دستاوردهای دولت در آن” توسط امور مالی GovCMS در حال حاضر میزبان 327 وب سایت برای 96 سازمان در تمام ردیف از دولت است.

پلت فرم توسعه یافته بود در رابطه با Acquia — یک شرکت تاسیس شده توسط دروپال را خالق Dries Buytaert به ارائه تجاری-درجه پشتیبانی از پلت فرم — به منظور کاهش تکنولوژی و انطباق بار در سازمان های دولتی, در حالی که ارائه یک بیشتر گزینه مقرون به صرفه برای مدیریت وب سایت. آن رفت و زندگی در سال 2014 ساخته شده بود به طور کلی در دسترس در سال 2015.

بازگشت در سال 2018 سرمایه گذاری شد و به دنبال یکی دیگر از فروشنده به تحویل بیشتر پلت فرم بازده به GovCMS. در آن زمان آن را اعلام می خواست آن را به بهبود کلی تحویل تلفن همراه-وب سایت های پاسخگو در سراسر دولت از جمله داشتن یک “استاندارد” تجربه کاربر در هنگام برخورد با کل از دولت است.

با وجود تمام گزارش موفقیت مالی آن را کاملا صاف قایقرانی برای همه دولت استرالیا وب سایت در اوج این بیماری همه گیر. دولت فدرال خدمات آنلاین پورتال myGov سقوط به استرالیا رفتند به ثبت نام برای COVID-19 درآمد پشتیبانی می کند.

در یک نقطه نخست وزیر اسکات موریسون خواسته هزاران نفر از استرالیایی ها بودند که بدون شغل با توجه به همه گیر می شود بیمار در حالی که این فن آوری در پشت myGov پورتال به روز رسانی شد برای رسیدگی به ترافیک اضافی.

“من مصرانه از مردم به عنوان مشکل آن است که با ما کار می کنند. ما در حال کار برای به دست آوردن این عنوان بالا و تا آنجا که ما می توانیم اما ما تا به حال چند, بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از موارد بیش از آنچه به طور معمول انتظار می رود از این سیستم — و آن را در حال حاضر به روز رسانی و آن را به روز رسانی شده است دوباره و از آن خواهد شد به روز رسانی دوباره او گفت:” در آن زمان است.

خدمات استرالیا مدیر عامل ربکا اسکینر دفاع myGov بحران گفتن سنا انتخاب کمیته COVID-19 که در حالی که بیشتر از ظرفیت مورد نیاز بود آن را محتاطانه به پیش بینی یک رویداد.

“آنچه ما میدانیم این است که ما نیاز به یک بزرگتر ظرفیت در myGov اما از آن است که احتمالا راست می گویند شما نمی طراحی یک سیستم کامپیوتری برای مقابله با سه میلیون باری در یک زمان هنگامی که کسب و کار به عنوان معمول گزاره است که حدود 90000,” اسکینر گفت.

“هزینه ساخت یک سیستم است که می تواند مقابله با که یک روز واقعا نمی شود یک تعادل سرمایه گذاری است.

“آنچه ما میدانیم این است که ما احتمالا نیاز به سطح شیب دار تا به سرعت — که ما — در پایان هفته که myGov پلتفرم قابل ملاحظه ای با ثبات تر و قادر به مقابله با اعداد بزرگتر از باری.”

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de