بیشتر خریداران آنلاین در حال سقوط برای کلاهبرداری در سنگاپور که در آن cybercrime اختصاص 26.8 درصد از تمام جرایم در سال گذشته با e-commerce کلاهبرداری محبوب ترین. برخی از 9,430 معرفی cybercrime موارد گزارش شده در سال گذشته تا 51.7% از سال 2018 هنگامی که وجود دارد 6,215 موارد است.

تجارت الکترونیک پیشتاز باقی مانده تاکتیک توسط scammers استفاده می شود که hoodwinked 2,809 قربانیان در سال 2019. این بود که 30 درصد افزایش از 2,161 موارد گزارش شده در سال 2018 با توجه به سنگاپور سایبر چشم انداز 2019 اعلام سایبری آژانس امنیت از سنگاپور (CSA).

با استناد به آمار و ارقام از پلیس محلی گزارش بیشتر اشاره کرد که قربانیان تجارت الکترونیکی کلاهبرداری ادامه داد: به اغوا جذاب معاملات آنلاین در مواردی مانند ابزارهای الکترونیکی و بلیط رویداد.

در سال گذشته نیز شاهد افزایش در وب سایت defacement فیشینگ حوادث و عفونت های مخرب. CSA گزارش نشان داد که 873 وب سایت مخدوش نسبت به 605 موارد در سال 2018 با بسیاری از وب سایت های تحت تاثیر قرار توسط بنگاه های کوچک و متوسط کسب و کار (SMBs) از بخش های مختلف از جمله سرمایه گذاری و تولید و خرده فروشی.

CSA نسبت این افزایش تا حدودی به اندونزی بر اساس گروه هکر همچنین در جریان تحولات در خاورمیانه است.

سازمان دولتی نیز هشدار داده شد به 35 ransomware موارد در سال 2019 از 21 نفر در سال 2018 با سیستم های تحت تاثیر قرار توسط سازمان در صنایع مختلف از جمله سفر و گردشگری, تولید و تدارکات.

علاوه بر CSA گفت: آن را شناسایی 530 منحصر به فرد فرماندهی و کنترل سرور در سال گذشته در مقایسه با 300 در سال 2018 و شناسایی روزانه به طور متوسط از 2300 باتنت هواپیماهای بدون سرنشین با آدرس IP محلی که 20% افت از سال 2018 است. تقریبا 370 انواع نرم افزارهای مخرب نیز تشخیص داده شد با Mirai, Autorun, Autorun, Nymaim و zbot. ekg در میان پنج و حسابداری برای بیش از نیمی از تمام مشاهده عفونت CSA گفت.

آن را بیشتر به ذکر است که 47,500 سنگاپور-میزبانی فیشینگ آدرس مشخص شد سال گذشته به طور قابل توجهی از 16,100 آدرس ها در سال 2018 است. سازمان های محلی که اغلب قربانی این حملات شامل فروشندگان تکنولوژی بانکداری و شرکت های مالی و e-mail ارائه دهندگان خدمات و همچنین سازمان های دولتی مانند وزارت نیروی انسانی (مادر), مهاجرت و بازرسی سازمان و Singapore Police Force.

فقط در هفته گذشته در سنگاپور مشخص شد که در میان شش کشور هدفمند در یک COVID-19 مضمون کمپین فیشینگ است که به جای برنامه ریزی شده 21 ژوئن. گزارش کار از دولت کره شمالی گروه هکر لازاروس حمله بود که میله میله به هدف قرار دادن بیش از 5 میلیون کسب و کار و افراد از جمله 8,000 سازمان در سنگاپور که بنا به گزارش فیشینگ دریافت پیام های ایمیل از یک spoofed وزارت نیروی انسانی حساب.

CSA هشدار داد که COVID-19 همه گیر شد به احتمال زیاد به رانندگی کردن حجم از امنیت سایبر حوادث به عنوان افزایش صفحه اصلی مبتنی بر فعالیت های کار آمد با اضافه شدن خطرات امنیتی. این آژانس همچنین با اشاره به کسب و کار در حال حرکت به ابر به عنوان یکی دیگر از کاتالیست از جمله استقرار خود را گسترش امنیت سایبر سطح حمله.

آن اضافه شده است که دیگر روندهای در حال ظهور از جمله هوش مصنوعی 5G کوانتومی محاسبات و افزایش در اینترنت اشیاء (IoT) دستگاه انتظار می رود تاثیر بر امنیت سایبر.

CSA را اجرایی و کمیسر امنیت, David کوه گفت: “به عنوان یکی از مهمترین کشورهای دنیا از سنگاپور همچنان هدف حملات سایبری و جرایم اینترنتی. تهدید بازیگران همچنان به تکامل تاکتیک های خود را و در نتیجه تشدید مخرب سایبری فعالیت در 2019.

“ادامه COVID-19 همه گیر نیز ارائه فرصت های جدید و حمله سطوح آنها را به سرمایه گذاری در” کوه گفت. “امنیت سایبر ورزشی تیم است و در حال حاضر بیش از همیشه ما باید با هم به انجام بخشی از ما برای محافظت از ما در فضای مجازی است.”

او افزود که با بیشتر شرکت های اتخاذ کار از خانه سیاست تهدید بازیگران بودند به احتمال زیاد برای سرمایه گذاری در این برای به دست آوردن دسترسی غیر مجاز به اطلاعات کاربران و یا سازمان’ شبکه.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de