5g-phone-2

چین شده است نورد از 5G در سراسر کشور است.

گرافیک Pixabay/تصویر توسط CNET

همه گیر مطمئن نیست صدمه زدن به 5G اشتراک حداقل زمانی که آن را به چین می آید. فوق العاده سریع فن آوری بی سیم جدید باید در حدود دو برابر این تعداد در سال 2020 به عنوان اریکسون پیش بینی شده در اواخر سال گذشته.

سوئد غول شبکه در آن دوسالانه تحرک گزارش سه شنبه منتشر شد نشان داد که تا پایان سال وجود خواهد داشت 190 میلیون 5G اشتراک در سراسر جهان است. در ماه نوامبر آن را پیش بینی کرده بود 100 میلیون. چین اشتراک باید افزایش یابد در حالی که آمریکای شمالی و اروپا نخواهد بود کاملا به عنوان قوی به عنوان شرکت قبلا پیش بینی شده.

“این محور بسیار با چین” پاتریک Cerwall رئیس بازاریابی استراتژیک بینش در Ericsson گفت: در مصاحبه با CNET پیش از این گزارش آزاد است. “چین همچنان ادامه دارد و به درایو واقعا سخت جذب 5G در نظر rollout برای شبکه های داشتن دستگاه در مغازه ها و مطمئن شوید که مردم پس از آن به روز رسانی با خوب بسته است.”

تا پایان سال 2025 تعداد 5G کاربران در سراسر جهان باید افزایش یابد تا 30 درصد از تمام تلفن همراه اشتراک در آن زمان و یا در حدود 2.8 میلیارد دلار است. که از 2.6 میلیارد دلار پیش بینی شده در گزارش قبلی اریکسون گفت.

5G جدید, فوق العاده سریع فناوری بی سیم است که نورد از سراسر جهان است. آن را زندگی می کنند در بسیاری از شهرستانها عمده در ایالات متحده و همچنین به عنوان مکان در چین, کره جنوبی و انگلستان در میان کشورهای دیگر. تکنولوژی آماده است برای تغییر راه ما زندگی می کنند و انتظار می رود که به قدرت همه چیز را از خود رانندگی اتومبیل های پیشرفته واقعیت افزوده تجارب است. اعتقاد به این است که هر کشور آگهی در 5G منجر خواهد شد در سراسر جهان در دهه های آینده و احتمالا دیگر.

اریکسون یکی از بزرگترین ارائه دهنده تجهیزات مخابراتی. بسیاری از این صنعت بی سیم جدید 5G شبکه های ساخته شده بر روی فن آوری های خود رابه آن بینش ترافیک و استفاده است. همچنین این نظرسنجی مصرف کنندگان در کشورهای مختلف برای پیدا کردن نظرات خود را در مورد موضوعاتی مانند 5G.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: هک چیست 5G شبکه?


1:29

2020 شد و قرار بود در سال 5G رفت و جریان اصلی. اما گسترش این رمان coronavirus باعث شک و تردید در مورد چگونه به طور گسترده ای از این تکنولوژی استفاده خواهد شد این سال است. جدید کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19 بود که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. از آنجا که آن را تبدیل به یک تمام عیار همه گیر آلوده کردن بیش از 8 میلیون نفر در سراسر جهان است. شیوع این بیماری باعث شده است که شهرها و کل کشور در سراسر جهان به موضوع مستندات, سازندگان: فروشگاه, لغو, حوادث و شهروندان را وادار به ماندن در خانه به کمک شامل coronavirus.

چین بازیابی

در حالی که چین دچار کروناویروس اولین, اکثر مناطق این کشور را در حال حاضر تا حد زیادی بهبود. شهروندان شده اند بازگشت به کار و رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها. به طور فزاینده 5G در حال تبدیل شدن به یکی از must-haves برای خریداران.

اکثر 5G اشتراک در این سال خواهد آمد از این کشور آسیایی Cerwall گفت: به عنوان تقاضا برای تکنولوژی soars در کشور است. 5G اشتراک در اروپا و آمریکا کمتر خواهد بود اریکسون پیش بینی شده در ماه نوامبر است. در این سال 13 میلیون نفر در آمریکای شمالی باید اشتراک 5G از اریکسون را پیش بینی قبلی برای 16 میلیون. و در اروپا 4 میلیون نفر را با استفاده از 5G تا پایان سال 2020 را از برآورد قبلی برای 6 میلیون.

“اگر شما به خارج از چین این منطقی تر [آنچه اتفاق می افتد به دلیل همه گیر],” Cerwall گفت. “این واقعیت که شما در حال نشستن در خانه نمی رویم و فروشگاه برای یک دستگاه جدید … یکی از دلایلی است که” اشتراک نمی رود تا آنجا که پیش بینی شده است. و در اروپا, تنظیم تاخیر در مزایده طیف که آهسته 5G را rollout در آن منطقه است.

هنوز اریکسون انتظار دارد که این مناطق خارج از چین به بهبود می یابند و در سرعت با شرکت در اوایل predications تا پایان سال 2025 است. در حالی که این درصد از جمعیت چین در حال حاضر با استفاده از 5G بالاتر خواهد بود در ابتدا در آمریکای شمالی و گرفتن خواهد شد در یک یا دو سال Cerwall گفت. که در آن نقطه در حدود 20 درصد از مردم در آمریکای شمالی به اشتراک 5G خدمات. تا پایان سال 2025 حدود سه نفر از هر چهار تلفن همراه مشتریان در آمریکای شمالی استفاده خواهد کرد 5G اریکسون گفت.

5G “در حال رفتن به همه جا می شود تا سال 2025,” Cerwall گفت. “تمام مناطق جهان باید شروع به رول کردن آن.”

اریکسون همچنین دریافتند که بی سیم ثابت خواهد شد و رشد بیش از پنج سال آینده. تکنولوژی ارائه یک اتصال اینترنت از طریق بی سیم برج به یک ثابت آنتن نصب شده در منزل مشتری و یا کسب و کار. تا پایان سال 2025 به حدود 25 درصد از کل شبکه تلفن همراه ترافیک داده را از ثابت بی سیم دسترسی اریکسون پیش بینی کرد. اتصالات خواهد بود نزدیک به 160 میلیون دلار این شرکت گفت: و هر اتصال را پوشش می دهد به طور معمول سه تا چهار نفر (نمونه شماره در یک خانواده). امروز وجود دارد 50 میلیون ثابت اتصالات بی سیم در جهان اریکسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im