همریز, Inc. امروز اعلام بی نهایت نگهداری داده ها به عنوان یک ویژگی جدید در آن همریز ابر مدیریت آپاچی کافکا خدمات. این شرکت تاسیس شده توسط کافکا را به سازندگان اعلام بی نهایت نگهداری داده ها به عنوان بخشی از “پروژه مسخ” که با هدف رسوخ کردن کافکا با مدرن ابر خواص. بی نهایت گير رول در این ماه برای همریز ابر استاندارد و اختصاصی خوشه بر AWS با دیگر ارائه دهندگان ابر آینده بعد. این ویژگی واقعا می تواند تغییر راه کافکا استفاده می شود.

باید به عنوان خوانده شده:

ابری کافکا

در یک جلسه مطبوعاتی با ZDNet, همریز مدیر عامل شرکت جی Kreps توضیح داد که مدرن ابر خواص مانند کشش به طور کامل مدیریت عملیات و تفکیک محاسبه و ذخیره سازی را تا حد زیادی فراموش کافکا. در عوض شرکت ها اتخاذ کرده اند که کافکا تا به حال برای مدیریت تعداد زیادی از قطعات متحرک و در این راستا تا به حال برای مدیریت ذخیره سازی بسیار به صراحت و پشتکار.

مشتریان با استفاده از همریز ابر اختصاصی خوشه تا به حال به قبل از ارائه ذخیره سازی آنها مورد نیاز است و به طور معمول تنها یک هفته پنجره از داده ها نگه داشته شده است در کافکا موضوعات. در حال حاضر داده ها را به سادگی قادر خواهید بود به جمع آوری بدون محدودیت. مشتریان خواهد شد و البته پرداخت هزینه برای ذخیره سازی مورد نیاز برای حفظ این اطلاعات اما این است که خیلی بیشتر مقرون به صرفه نسبت به استفاده از ذخیره سازی در کافکا خوشه گره خود. به عنوان یک نتیجه مشتریان نمی خواهد که به قبل از ارائه هر گونه node-سطح سازی و در نتیجه هزینه های خوشه خود را تغییر نمی دهد با هزینه های مداوم می شود بر اساس حجم داده های مصرف و پردازش شده است.

را خاموش کت خود را و چندی اقامت

پس از آغاز به کار این فرض بسیار از جریان داده های سیستم است که عمل آنها به عنوان یک نقطه انتقال داده و نه یک خانه دائمی. به عنوان یک نتیجه, آنها به طور معمول در خدمت کوتاه پنجره های اخیر و اطلاعات در زمان واقعی در حالی که داده های تاریخی بود برگرفته از سیستم های دیگر. اصطلاح “Lambda معماری” است که به دنبال ادغام زمان واقعی و تاریخی/دسته داده ها سیستم عامل به منظور ارائه برنامه های کاربردی با هر دو نوع از داده ها ممکن است بهتر مشخص می شود به عنوان Rube Goldberg معماری.

اما با بی نهایت حفظ اطلاعات همریز ترویج این ایده که کافکا را می توان به عنوان یک پایگاه داده از ضبط, به جای فقط یک مجرا. حتی همریز خواهد به احتمال زیاد نشان می دهد که کافکا جای داده انبارها و داده ها و دریاچه ها و یا عمل به عنوان یک تجزیه و تحلیل پایگاه داده های پلت فرم. اما فقط به عنوان رابطهای OLTP (آنلاین پردازش معاملاتي) سیستم عامل به عنوان دائمی پایگاه داده فروشگاه به صورت معاملاتي داده همریز است گفت: کافکا هم اکنون می توانید همین کار را برای رویداد جریان داده ها. اساسا کافکا می توان داده ها را در خانه دائمی به جای فقط یک هتل که در آن داده ها باقی می ماند که آن را برای اولین بار می رسد.

آن (K)SQL جهان ما فقط در آن زندگی می کنند

این پایگاه داده رابطهای قیاس بیش از مفهومی مفید است. حدود سه سال پیش همریز معرفی KSQL یک پرس و جوی SQL لایه برای کافکا. این ویژگی اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای کار با کافکا که اگر شد یک پایگاه داده رابطهای و Kreps اذعان KSQL به عنوان یک راننده برای تقاضای مشتری است که کافکا به عنوان یک مخزن برای تاریخی و همچنین اطلاعات در زمان واقعی.

همچنین بخوانید: کافکا می شود SQL با KSQL

در حالی که KSQL نیست بخشی از آپاچی کافکا در هر سه آن در دسترس است از همریز در یک جامعه اساس مجوز برای استفاده با منبع باز کافکا پیاده سازی. در همریز ابر KSQL فن آوری در دسترس است به عنوان یک به طور کامل مدیریت خدمات در کنار هسته همریز پلت فرم.

جریان داده ها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم است, فقط به عنوان حفاظت از داده ها و مقررات در حال ایجاد ضرورت در اطراف مدیریت داده های تاریخی. در این زمینه بی نهایت نگهداری داده ها برای کافکا به نظر می رسد به یک بازی در حال تغییر قابلیت است که می تواند IoT, ورود به سیستم اجتماعی و clickstream داده ها به راحتی پرس و جو-قادر و قابل کنترل به عنوان معاملاتي داده شده است برای مدتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net