نگرانی بیش از آزادی بیان آنلاین و حریم خصوصی کاربر برزیل سنا با تصویب لایحه ای است که مجموعه مقررات برای مقابله با تولید و گسترش دروغ و محتوای توهین آمیز در اینترنت.

این چهارمین نسخه از این لایحه که بطور قابل توجهی کم آبی به طوری که آن می تواند رای دادند و ارسال به مجلس کنگره قبل از آن را به عنوان قانون به امضا یا وتو توسط رئیس جمهور Jair Bolsonaro.

این لایحه با هدف ایجاد خود تنظیم برای سیستم عامل های با بیش از 2 میلیون کاربر خواهد بود که مسئول ایجاد قوانین خود را دارند و مکانیزم به وضوح شناسایی محتوا است که می تواند در نظر گرفته شود نادرست است.

با توجه به پیشنهادات سیستم عامل مانند Facebook و توییتر همچنین باید پیدا کردن راه هایی برای شناسایی اشاعه نادرست مطالب از طریق وسایل خودکار و محدود کردن تعداد حساب های کنترل شده توسط همان کاربر است.

علاوه بر الزامات متعددی وجود دارد شرکت هایی را که باید با رعایت: در میان مقررات شرکت نیاز به ممنوعیت اصیل حساب با هدف گسترش مطالب نادرست و همچنین استفاده از رباتها اگر خودکار مطالب به وضوح مشخص نشده مانند. نیاز به برچسب زدن نیز درخواست حمایت و محتوا.

الزامات متعددی وجود دارد در اطراف اسپانسر مطالب مربوط به مبارزات سیاسی: سیستم عامل رسانه های اجتماعی را ملزم به افشای جزئیات مانند مقدار صرف شده در محتوای آنلاین, ID جزئیات این فرد یا شرکت مسئول کمپین (که تنها افشا می شود که شرکت از نظر قانونی ملزم به انجام این کار) و همچنین به عنوان ویژگی های مخاطبان هدف.

در آخرین انتخابات ریاست جمهوری در سال 2018 یک رسوایی پدید آمده مربوط به آن نامزد ریاست جمهوری Bolsonaro بیش واتساپ انبوه پیام در طول مبارزات انتخاباتی با غلط محتوا با هدف حمله به حریف خود را. این رهبری عالی انتخابات دادگاه است که بر اساس اطلاعات نادرست آنلاین, به رسمیت شناختن آن تلاش برای مقابله با قریب به اتفاق موجی از اخبار جعلی در کشور است.

با توجه به خبر جعلی لایحه تصویب شده توسط سنا, برنامه های پیام رسانی مانند WhatsApp نیاز به پیام فروشگاه زنجیره ای ارسال بیش از یک هزار بار به مدت 15 روز به طوری که منبع مطالب که می رود ویروسی می تواند به شناسایی اگر از نظر قانونی مورد نیاز است. این لایحه همچنین ممنوعیت استفاده از هر ابزار است که قادر به انبوه پیام.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید دفاتر و نماینده حقوقی در برزیل, اما نمی خواهد نیاز به ذخیره داده ها در برزیل.

این لایحه همچنین پیشنهاد می کند که سیستم عامل رسانه های اجتماعی ارائه خدمات مرتبط منحصرا با شماره تلفن همراه به حالت تعلیق در حساب از کاربران که تعداد غیرفعال شده است توسط اپراتور. قانون پیشنهادی همچنین شامل مقررات مربوط به حذف فوری از محتوای آنلاین است که مضر به کودکان است.

حساب های رسانه های اجتماعی متعلق به خدمتگزاران مردم مانند وزرا و نقش های دیگر در نظر گرفته می شود و از ات را نمی خواهد بود قادر به جلوگیری از دسترسی کاربر به نشریات با توجه به پیشنهاد.

مجازات است که می تواند تا رسیدن به 10 درصد از سود این شرکت در برزیل در سال جاری اعمال می شود اگر شرکت موفق به شناسایی کاربران مسئول انتشار اخبار جعلی. کسانی که کسب و کار نیز می تواند فعالیت های خود را در برزیل به حالت تعلیق در صورتی که موفق به تطابق با اقدامات مشخص شده در مقررات پیشنهادی.

این لایحه همچنین شامل ایجاد یک شورا خواهد بود که مسئول ایجاد یک منشور اخلاقی برای رسانه های اجتماعی شرکت ها. این خواهد بود یک گروه از 20 نفر از جمله نمایندگان ملی ارتباطات آژانس Anatel که همچنین می تواند پاسخگو برای ارزیابی استفاده از سیاست های تحمیل شده بر شرکت رسانه های اجتماعی و همچنین مطالعات در اطراف آزادی و مسئولیت و شفافیت آنلاین.

بیش از یک دوره از 11 روز چهار نسخه از این خبر جعلی لایحه توسعه یافته اند به منظور رسیدن به یک اجماع بر محتوای داده باشد. به عنوان یک نتیجه چندین مورد از جمله کسانی که مربوط به خبر جعلی در مبارزات انتخاباتی باقی مانده بودند از این لایحه.

یکی از بحث برانگیز ترین امتیاز را از این لایحه حذف شد مورد نیاز برای کاربران به ارائه جزئیات مانند شماره ID به منظور ایجاد حساب های رسانه های اجتماعی. نسخه فعلی نیاز به رسانه های اجتماعی شرکت برای تایید هویت کاربران در این مراسم از فعالیت های مشکوک مربوط به اطلاعات نادرست و یا اگر آنها از نظر قانونی ملزم به انجام آن است.

در آخرین نسخه انتشار خبر جعلی آنلاین در نظر گرفته نمی شود یک جرم به عنوان آن بود که قبلا پیشنهاد شده است. مجازات به BRL 1 میلیون برای داوطلبان اعمال نفوذ بر مطالب نادرست منتشر آنلاین در مورد رقبا نيز جدا از نسخه اصلی پیشنهاد.

چندین سناتور اعتراض به این طرح که در صورت تصویب ایجاد خواهد شد که آزادی و مسئولیت و اینترنت شفافیت قانون با وجود چندین اصلاحات ساخته شده است. نگرانی خود را به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر سازمان ها و تجارت بدن است که این پروژه ممکن است نقض آزادی بیان و حفظ حریم خصوصی در حالی که ایجاد بوروکراسی بیش از حد برای شرکت ها و علت منفی اقتصادی. دیگران گفت: این لایحه که اهمیت کمتری نسبت به سایر پروژه های مربوط به مقابله با Covid-19 شیوع.

وجود دارد یک ضرورت برای پیشرفت وقتی که می آید برای مقابله با اخبار جعلی در برزیل گفت: رئیس جمهور از مجلس سنا Davi Alcolumbre که اشاره کرد که آزادی بیان باید تضمین آنلاین, اما از سوی دیگر این سیستم عامل در حال استفاده برخی از مجرمان به تاثیر زندگی میلیون ها نفر از برزیلی”.

اصلی شرکت هایی که کار سیستم عامل رسانه های اجتماعی – Facebook گوگل و توییتر – اظهار داشت: این لایحه است “یک پروژه جمعی مجموعه ای از داده ها را از افراد و در نتیجه بدتر شدن دیجیتال محرومیت و به خطر انداختن حریم خصوصی و امنیت میلیون ها نفر از شهروندان”.

این لایحه خواهد شد در حال حاضر رای گیری توسط کنگره که در آن تغییرات بیشتر باید قبل از آن می رسد رئیس جمهور Jair Bolsonaro. صحبت با رسانه ها امروز (1), Bolsonaro گفت که او معتقد است این لایحه بعید است به تصویب کنگره و اگر آن است که این امکان وجود دارد که او ممکن است وتو پیشنهادات.

پیشنهاد مقدمه ای از قوانین و مقررات برای مقابله با اطلاعات غلط آنلاین می آید به عنوان پیشرفت تحقیقات در اطراف وجود یک مکانیزم داخل دولت که سابق ریاست جمهوری متحدان ادعا های جعلی اخبار و defames مخالفان در سراسر شبکه های اجتماعی به عنوان بخشی از کار روز خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net