001-black-lives-matter-signage

تبدیل شدن به بیشتر درگیر در جامعه محلی شما است یک راه برای نشان دادن حمایت.

جسیکا Dolcourt/CNET

تورم از حمایت عمومی برای جوامع در حال رشد از تظاهرات لرزاند که ما و جهان خواستار پایان وحشیگری پلیس به تمرکز جدید بر شناخت Juneteenthسالانه تعطیلات صورت گرفت که در روز جمعه که نماد و جشن پایان تاریخی اسارت است. مرگ جورج فلوید, Breonna تیلور Ahmaud Arbery و Rayshard بروکس — موجب خشم است که صدها نفر از هزاران نفر از مردم تبدیل شده اند به عمل است.

امریکا حساب با نژادپرستی نظاممند به تحریک اولیه تغییرات محلی و جهانی فرصتی برای بررسی بودجه پلیس برای ممنوعیت سبد مانور که در تعامل با شهروندان است. در سراسر ایالات متحده, مجسمه مؤتلفه آمار و ارقام و دیگران درگیر در اسارت از مردم در حال پاره کردن و یک جنبش برای تغییر نام پایگاه ارتش که افتخار مؤتلفه سربازان حمایت از بازنشسته ارتش آمریکا ژنرال و مدیر سازمان سیا دیوید پترائوس.

شاید شما شخصا پیوست یک اعتراضو یا در بر داشت راه های دیگر برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در قلب تظاهرات. اما چگونه شما آن را نگه دارید رفتن پس از تظاهرات محو شد?

ما به جمع آوری پیشنهادات از زندگی مهم جنبش NAACP و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در میان دیگران برای کمک به شما آغاز شده است. ما رسیده ایم به ما محلی فصل از این سازمان برای راهنمایی های بیشتر و ادامه خواهد داد برای به روز رسانی این داستان با اطلاعات بیشتر.

دیده بان: HBO را مراقبان رایگان به تماشای این آخر هفته

030-money-us-dollar-bills-roll-stack-cash

اگر شما می خواهم به حمایت مالی یک یا چند سازمان است که پیام با شما طنین انداز در نظر گرفتن یک محدوده زمانی معین ماهانه کمک مالی برای کمک به هزینه های جاری.

سارا تو/CNET

1. را مداوم ماهانه کمک مالی به یک سازمان

اهدای پول به یک موسسه خیریه است که یک راه مهم برای ایستادن با موضوع زندگی جنبش و پولی خود سهم می تواند کمک به صندوق برنامه های جنگ حقوقی و حقوق است که نگه داشتن سازمان های شناور. بسیاری از شرکت ها موافقت خود را برای مطابقت با, کارکنان, کمک های مالی که دو برابر اندازه خود سهم.

این را در نظر بگیرید ، برنامه های — به خصوص سازمان های غیر انتفاعی — نیاز به قابل اعتماد در طول سال درآمد به انجام کار خود را. به جای حمایت یکجا فکر می کنم در مورد دادن ماهانه مبلغ. حتی اگر آن را “کوچک” خود را اهدا پیوست با دیگران می تواند کمک به ارائه یک جریان ثابت از بودجه است که اجازه می دهد برنامه های خود را اجرا هموار.

علاوه بر مواد غذایی محلی خود بانک سواد گروه ها و جوانان برنامه های شما می تواند کمک به:

در اینجا یک لیست از 135 سازمان که به نفع سیاه جوامع از جمله قربانی یادبود بودجه و سیاست تغییر طرفداران سیاه LGBTQIA گروه ها و جوانان گرا شدند.

بیشتر بخوانید: ق تاریخچه طولانی از تحمل نژادپرستی در حال آمدن است به امد و شد زیاد آن

2. آگاهانه خرید از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و رستوران ها

تبدیل شدن به یک مشتری محلی و کسب و کارهای کوچک کمک می کند تا محافظت از امرار معاش از افراد در درون یک جامعه است. اگر شما مطمئن نیستید که کسب و کار در منطقه خود هستند و متعلق به اداره شده توسط سیاه و سفید خود را همسایگان متعددی وجود دارد که منابع است که می تواند کمک کند.

در اینجا هشت راه برای پیدا کردن سیاه و سفید متعلق به رستوران که در آن شما زندگی می کنند. Etsy برجسته سیاه و سفید متعلق به فروشندگان در وب سایت خود را برای بوتیک و سفارشی کالا. بسیاری از این صاحبان فروشگاه ها به فروش طلا و جواهر و منحصر به فرد هنر تکه.

ما خرید و رسمی, سیاه, وال استریت در حال حاضر دو سیستم عامل های دیگر است که کل کسب و کار متعلق به اعضای جامعه سیاه و سفید.

دیده بان: Dave Chappelle تعجب Netflix ویژه 8:46 انفجار در یوتیوب

black lives matter t-shirts for sale

Black Lives Matter فروش پیراهن و سایر پوشاک برای کمک به جمع آوری پول و ترویج پیام سازمان.

Black Lives Matter/تصویر دیل اسمیت/CNET

3. لباس سیاه و سفید زندگی می کند ماده دنده و سایر پوشاک

آنچه شما می پوشند صحبت می کند جلد به خصوص اگر پیام پشتیبانی از برابری نژادی و تقبیح نفرت.

سیاه و سفید زندگی مهم سازمان فروش پوشاک اعم از کلاه و پیراهن به برچسب و پیراهن و ویترین هنرمندان. خرید این نوع لباس را فراهم می کند یکی دیگر از خیابان به ارائه کمک های مالی.

4. ثبت دادخواست آنلاین, ارسال متن, تلفن, تماس, شرکت در رویدادهای محلی

تبدیل شدن به بیشتر درگیر در عمل سیاسی یک گام هر کسی می تواند و گزینه های طیف وسیعی از 20-دوم تعهد به کلیک بر روی یک prewritten درخواست برای حضور در رویدادهای محلی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سیاه زندگی موضوع: چگونه شما می توانید اقدام امروز


4:11

برای مثال آیتالله سیستانی سایت ارائه می دهد تعداد انگشت شماری از سریع و نسبتا کم-راههای مهم برای شرکت در آن سایت نیز بیشتر درگیر گزینه های مانند تماس های تلفنی و یا متون به نمایندگی از سازمان را باعث می شود و ثبت نام برای کسب اطلاعات در مورد رویدادهای محلی مانند تاون هال نشست. شما همچنین می تواند حضور یک فرد و یا آنلاین Juneteenth جشن.

پل دارای فصل در سراسر ایالات متحده است که شما می توانید پیوستن به — نیز وجود دارد اطلاعات در مورد شروع یک فصل جدید. زمان دادخواست حول coronavirus’ مخربی بر جامعه سیاه و سفید در مقابل دیگر گروه های قومی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز مشترک حمایت از داده ها.

5. ارتباط با گروه های جامعه محلی و سازمان های مذهبی

ملی و سازمان های جهانی باید توانایی مارشال منابع و انتشار اطلاعات. علاوه بر این بسیاری از پیدا کردن آنها می توانید تفاوت را در خود شهرها و ایالات متحده.

مدرسه محلی خود PTA, مذهبی, سازمان, فرزند فوق برنامه گروه اجتماعی خود را در محل کار و شهر هال مکان عالی برای گوش دادن به چالش های پیش روی خود را گسترده تر جامعه و کمک به ایجاد تغییرات در آن شما زندگی می کنند.

برای مثال بحث ممکن است در اطراف مرکز انحلال توهین آمیز و نژادپرستانه سنت نیاز به حساسیت آموزش و یا بهبود تلاش های امداد رسانی را بیشتر مقطع از جامعه احساس خوش آمدید و با ارزش.

how-to-register-to-vote.jpg

رای گیری از جمله اساسی ترین حقوق در دموکراسی و اولین گام برای ثبت نام.

مارتین تیلور/CNET

6. کمک به ثبت نام و آموزش رای دهندگان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

رای دهندگان سرکوب عمل مسدود کردن و یا دلسرد گروه از مردم معمولا racialized یا اقلیت های قومی از اعمال حق خود برای رای دادن از طریق انواع مختلفی از معنی. سازمان مبارزه با این عمل با کمک به ثبت نام رای دهندگان آنها آموزش در مورد حقوق قانونی خود و با خیال راحت رسیدن به یک رای گیری در محل و یا ترتیب برای یک پست الکترونیکی-در رای گیری.

توسعه اغلب اهداف گروه هستند که کمتر به احتمال زیاد برای رای دادن جوان مانند رای دهندگان کسانی که ممکن است بیشتر مشکل پیدا کردن زمان و منابع به رای مردم است که زندگی در محله های که در آن آنها نگران فیزیکی خود ایمنی است.

آرا سنگ که بر جوان رای دهندگان به دنبال داوطلب برای کمک به ثبت نام و رای دهندگان.

این YWCA یک سازمان متمرکز نژادی و عدالت و حمایت از خشونت علیه زنان و توانمندسازی بر راه عملی برای درگیر شدن با ثبت نام رای دهندگان و رای گیری.

آیتالله سیستانی در حال اجرا است یک کمپین درخواست از کنگره برای گسترش رای گیری دسترسی در طول coronavirus همه گیر که در آن گروه زیادی از مردم در مراکز رای دهی در اجرای بالاتر در معرض خطر ابتلا به پاتوژن که در نتیجه COVID-19 بیماری باعث شده است که بیش از 116,000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

7. ادامه را خود آموزش و پرورش: کتاب, گروه, تلویزیون را نشان می دهد بیشتر

آیا می دانید که چگونه برای شناسایی اشکال نژادپرستی پنهان? شما آگاه باشید از تاریخی مسکن شیوه های که محدود قومی و racialized گروه از خرید ملک در خاص محله? دنبال یک آموزش در مورد بسیاری از اشکال از نظام ظلم و ستم در تاریخ جهان مدرن می تواند به شما کمک کند شناسایی تعصب و تبعیض در درون خود و در موسسات در اطراف شما.

شما می توانید با عضویت و یا شروع یک باشگاه کتاب با تمرکز بر موضوعات معاصر و تاریخی نژادپرستی. اگر شما ترجیح می دهند یادگیری فردی خود را ایجاد برنامه های آموزش و یا به دنبال یکی از بسیاری از پیشنهاد برنامه های مانند این چارچوب از پاییز گوپتا تحت عنوان عدالت در ماه ژوئن.

CNET نیز جمع آوری این لیست از کتاب و فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به آموزش مردم در تمام سنین در مورد نژادپرستی سیستماتیک.

047-george-floyd-murder-police-racism-protest-blacklivesmatter-asheville-north-carolina

تظاهرات مخالفان جنگ در اشویل در ماه ژوئن امسال برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

سارا تو/CNET

8. پیوستن به جنبش

سازمان ها همواره به دنبال اعضای جدید که علاقه مند به دریافت خبرنامه در رویدادهای داخلی دخالت و دادخواست آنها شرکت می کنند. علاوه بر فعال شدن در یک اجتماعی محلی و یا گروه مذهبی شما می توانید پیوستن این ملی به رسمیت شناخته شده سازمان.

اگر شما شرکت در هر فرد در فعالیت…

اگر شما برنامه ای برای اعتراض از طریق این و یا هر سازمان دیگر مطمئن باشید که به دانستن حقوق خود را قبل از ضربه زدن به خیابان.

برای اولین بار منتشر شده در ژوئن 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im