بین پسران (که پسران بین سنین 10 و 12) موجودات مرموز — بسیار شبیه توانا Loch Ness Monster و با شکوه یتی. و مانند این هیولا جوان بیابان می تواند مشکل به پین کردن که باعث می شود آنها را بسیار سخت برای خرید.

اگر نگران نباشید چرا که ما به شما کردم. بهترین هدیه برای 10 سال پسران از هر نقطه می آیند. برای مثال بسیاری از preteen پسران, عشق بازی مانند Fortnite و کنکوری و آنها حتی ممکن است هنوز هم می خواهم به بازی با لگو یا ماشین اسباب بازی. شما می توانید افراط خود را توئین احمقانه جانبی و او را یک بازی سرگرم کننده — و شاید پدر و مادر را حتی به بازی. و هر چیزی رباتیک است که تقریبا تضمین شده بزرگ هدیه در حالی که هنوز یک فرصت های آموزشی برای یادگیری و الهام بخشیدن به تخیل.

اگر خود را توئین است که به دنبال استقلال بیشتر از یک موتور روروک مخصوص بچه ها و یا یک خنک کیف پول که هزینه تلفن خود را عملی هدیه. اگر او به فعالیت هایی مانند مهندسی نظر شما می تواند ضربه محکم و ناگهانی مدارهای مانند LittleBits. و اگر پسر خود را به عالی روند مانند مارول فیلمما رو شما پوشش داده شده با ایده های هدیه. برو بر خود آسان اسکرول از طریق هدیه ما راهنمای و نگاهی به بهترین هدیه برای 10 سال پسران و فراتر از آن.

آمازون

این برنده جایزه تبلتب بازی بزرگ است ایده های هدیه ای است که ترکیبی از عناصر سنتی کارت های بازی و یک بازی هیئت مدیره برای ارائه یک راه سرگرم کننده برای دو تا چهار بازیکن به سوزاندن 30 دقیقه در یک زمان تشویق تخیل و تفکر خلاق و مهارت حل مسأله. این کارت های بازی شامل گام به گام دستورالعمل (ساخت آن را آسان به یاد بگیرند که چگونه به بازی) هزینه کمتر از $20 ، این یک بازی بسیار سرد و هدیه ای مناسب.

آمازون

این خود نوعی ماشین اسباب بازی کیت — آن را با تکنولوژی بالا و مستلزم استفاده از یک برنامه برای تجربه کامل. این توئین که هنوز هم او را دوست دارد داغ چرخ و ماشین RC قطعا درک این مطلب قدیمی tech-لادن و به طور کلی بسیار جذاب آهنگ تنظیم. با استفاده از 16 آهنگ قطعه برای ایجاد یک کامل raceway سپس اسکن شامل اتومبیل و استفاده از این ویژه برنامه برای پیگیری عملکرد بازی و کلاهبرداری و فعالیت بیشتر. توجه داشته باشید: شما همچنین می توانید با خرید این هدیه داغ در آمازون است.

آمازون

حرکت بیش از هاکی روی هوا. بین پسران می تواند بازی پینگ پنگ در هر نقطه با این سرگرم کننده و آسان بازی کوچک است که باعث می شود یک هدیه سرگرم کننده است. او می تواند ایجاد هماهنگی دست و چشم و خود را با سنگ تیز کردن مهارت های حرکتی زیبا توسط تندرست توپ بیش از خالص و بیش از دوباره. فقط با کمی تمرین و مناسب و معقول مهارت های حرکتی آن را نمی خواهد برای بازیکنان به یادگیری حقه برای تبدیل شدن به جوانب مثبت در این بازی! برای نگه داشتن چیزهای هیجان انگیز الکترونیکی بازی نگه می دارد ردیابی نمره و اعلام خواهد کرد آن را با چراغ و برای تلفن های موبایل.

ادامه مطلب: Sphero RVR می خواهد آینده خود را hackable ربات کیت

آمازون

خود را توئین مشنگ باید تخیل خود را piqued است توسط هدیه بزرگ از این لگو سری هری پاتر است. هاگوارتز سالن بزرگ مجموعه (بهترین برای سنین 9-14) شامل 878 قطعات و شامل 10 مینی آمار و ارقام. اگر شما به دنبال برای رفتن واقعا بزرگ, کل هاگوارتز قلعه هدیه ای باور نکردنی برای دوستداران هری پاتر و می تواند خریداری برای $399. نگران نباشید اگر شما نمی توانید به شکستن بانک. هر ترکیبی از هری پاتر مجموعه که در دسترس هستند در انواع قیمت ها را تشویق کودک خلاقیت است.

ادامه مطلب: Fujifilm Instax Mini LiPlay آن است کوچکترین سبک ترکیبی فوری دوربین

آمازون

این اسکوتر برقی گران است, اما آن را نیز بسیار جذاب — برخی می گویند که آن را حتی بهتر از یک دوچرخه است. تیغ قدرت A2 دارای یک موتور الکتریکی است که در ضربات هنگامی که شما شروع به scooting — بچه ها می توانید تا 10 مایل در ساعت بر روی این پسر بد. این اسباب بازی در فضای باز باید یک وزن حد 143 پوند و کامل به صورت زیپ در اطراف محله و فعالیت های دیگر. آن چین برای حمل و نقل آسان و شتاب اتفاق می افتد با فشار یک دکمه وجود ندارد بسیار برای یادگیری قبل از بین رفتن می شود; دریچه گاز کنترل است سمت راست وجود دارد در (قابل تنظیم) فرمان. شارژ آن تا و خود را توئین می تواند با استفاده از موتور تا 40 دقیقه قبل از آن نیاز به یک شارژ. اگر مهارت های حرکتی خود را به مردن این یکی به طور جدی هدیه بزرگ.

آمازون

دختران و پسران که در حال رشد با حوصله Legos اما نه کاملا آماده برای ساخت کامل ربات ممکن است علاقه مند در طراحی و ساخت این خنک coaster غلتکی کیت از K’nex. جدید اژدها ذخیره ویژگی های فانتزی پیچ و تاب — اژدها! این کیت شامل گام به گام دستورالعمل برای ساخت یک موتور ذخیره آهنگ با نور بالا ذخیره ماشین و در حال حرکت اژدها. این آموزشی هدیه سوخت یک کودک, خلاقیت و تخیل و آن را هدیه ای مناسب برای توئین پسر که دوست دارد فعالیت با هر دو اتومبیل های سریع و فانتزی ماجراهای و می خواهد یک اسباب بازی است که هر دو. هک ما حتی می تواند استدلال می کنند که جوانه زدن مهندسین خواهد آن را پیدا آموزشی!

ادامه مطلب:

در اصل منتشر شده در سال 2019 و دوره ای به روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im