Baidu منتشر کرده است toolkit برای خود کوانتومی یادگیری ماشین پلت فرم دست و پا کوانتومی است که در آن می گوید فعال خواهد شد توسعه دهندگان برای ساخت و آموزش کوانتومی مدل های شبکه عصبی. ساخته شده در چین فن آوری های غول پیکر در اعماق پلت فرم یادگیری PaddlePaddle این ابزار همچنین شامل محاسبات کوانتومی برنامه های کاربردی.

دست و پا زدن کوانتومی در حال حاضر در دسترس بر روی GitHub شامل مجموعه ای از کوانتوم یادگیری ماشین ابزار از جمله کوانتومی شیمی کتابخانه و بهینه سازی و همچنین به عنوان ابزار سه کوانتومی برنامه های کاربردی: quantum یادگیری ماشین کوانتومی شیمی, شبیه سازی کوانتومی و بهینه سازی ترکیبیاتی.

چندین توابع اساسی از PaddlePaddle از جمله ماتریس multiplications نیز فعال دست و پا زدن کوانتومی به پشتیبانی کوانتومی مدل مدار و کلی محاسبات کوانتومی تحقیقات Baidu گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

شعار این پلت فرم انعطاف پذیری اضافه شده چینی با تکنولوژی فروشنده گفت: دست و پا زدن کوانتومی می تواند اجرا یک اجرای جدید از Quantum تقریبی بهینه سازی الگوریتم (QAOA) در نیمی از تعداد لایه ها در آن کوانتومی شبکه عصبی.

مدیر بایدو موسسه کوانتومی محاسبات دوان Runyao گفت: “محققان در میدان کوانتومی می توانید با استفاده از دست و پا زدن کوانتومی به منظور توسعه کوانتومی هوش مصنوعی (AI) و علاقه مندان به یادگیری یک میانبر برای یادگیری محاسبات کوانتومی.”

بایدو نیز معرفی هفت ابزار جدید که ارائه 27 ویژگی های پیشرفته برای PaddlePaddle. این شامل Paddle.js یک یادگیری عمیق JapaScript کتابخانه است که توسعه دهندگان را قادر می سازد به استفاده از هوش مصنوعی در مرورگر و یا هوشمند مینی برنامه ها در برنامه های مانند Wechat. این به روز رسانی همچنین شامل Parakeet, یک متن-به-گفتار toolkit با مدل های مختلف از قبیل WaveFlow و کلارینت و همچنین به عنوان دست و پا زدن X ادغام توسعه ابزار برای پردازش داده ها.

با توجه به Baidu PaddlePaddle اتخاذ شده است بیش از 1.9 میلیون دلار به توسعه دهندگان با بیش از 84,000 کسب و کار با استفاده از یادگیری عمیق پلت فرم برای ایجاد بیش از 230,000 مدل. این شرکت گفت: همچنین کار با چند جهانی تولید کنندگان سخت افزار از جمله اینتل, Huawei, MediaTek و Inspur در PaddlePaddle اکوسیستم.

Baidu CTO وانگ هایفنگ گفت: “در حال حاضر فرصت بی سابقه ای برای توسعه PaddlePaddle با توجه به افزایش صنعتی هوش و شتاب هوش مصنوعی-طراحی زیرساخت ها است. ما ادامه خواهد داد به آغوش باز-منبع روح درایو نوآوری در فن آوری و همکاری با توسعه دهندگان برای پیشبرد عمیق, یادگیری, و, هوش مصنوعی, فن آوری و سرعت بخشیدن به روند صنعتی هوش است.”

Alibaba است در ماه نوامبر گذشته نیز منتشر هسته کدهای آن دستگاه پلت فرم یادگیری Alink در GitHub آپلود یک رنگ از الگوریتم کتابخانه که در آن گفت: پشتیبانی از دسته ای و جریان پردازش. این ضروری است برای حمایت از یادگیری ماشین از جمله وظایف به عنوان محصول آنلاین توصیه های هوشمند و خدمات مشتری.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de