aws-outposts.jpg

AWS پایگاه واحد

اعتبار: AWS

تقریبا شش ماه پس از AWS را پایگاه hybrid cloud platform پایگاه آمار کلی انتشار RDS پایگاه داده را از جمله MySQL و PostgreSQL و در حال حاضر به طور کلی در دسترس بر روی آن. که باعث می شود RDS در پاسگاه یکی از اولین فروشنده-مدیریت پایگاه داده-as-a-Service (DBaaS) ارائه شده است که می تواند اجرا شود در داخل مشتری مرکز داده است. برای ثبت اوراکل تنها دیگر پایگاه داده ارائه دهنده مشابه ارائه با Exadata ابر در مشتری است.

در انتشار اولیه با RDS on AWS پایگاه پشتیبانی خواهد کرد MySQL 8.0.17 و PostgreSQL 12.2.

AWS پایگاه ترکیبی ابر پلت فرم است که طول می کشد بسیار آشنا شکل: کلاسیک سیستم های کلید در دست که در آن فروشنده را فراهم می کند همراه سخت افزار و نرم افزار و مدیریت تامین, پایگاه داده, راه اندازی, وصله و پشتیبان گیری. در اصل آن است که یک قطعه از AWS cloud اجرا می شود که در داخل مشتری مرکز داده است. این عمل افسار که در آن مدیریت و راه اندازی ابزار مانند AWS CloudFormation, CloudWatch, CloudTrail Elastic Beanstalk و دیگران عمل در ارتباط با AWS در دسترس بودن منطقه (A) در نزدیکی AWS منطقه است. فعلی نسخه اضافه می کند پشتیبانی از آمازون RDS پایگاه داده خدمات به این پلت فرم.

مورد استفاده برای انتشار اولیه است برای مشتریان که می خواهند به طور کامل موفق ابر فروشنده, پایگاه داده, خدمات, بلکه باید دقیق زمان تاخیر کم الزامات دیکته که تولید پایگاه داده اجرا در محل و یا در نزدیکی محل خود. این امر می تواند قابل اجرا برای استفاده از موارد مانند پایگاه های داده استفاده می شود که برای در حال اجرا تولید گیاهان کار با زمان واقعی IoT داده ها و یا دیگر موضعی عملیات.

اما در حال حاضر پاسگاه نخواهد شد و در عین حال حمایت از یک زن و شوهر بالقوه دیگر از موارد استفاده از hybrid cloud: توانایی نگه داشتن تمام اطلاعات محلی و یا توانایی به تکرار و یا مدیریت داده ها در سراسر مناطق متعدد به عنوان در دسترس بودن بالا/بازیابی استراتژی است. در حال حاضر تمام داده ها پشتیبان گیری و بازیابی عملیات در حال اجرا بر روی AZ آن پاسگاه سیستم افسار است و در حال حاضر شما نمی توانید راه اندازی یک زن و شوهر (یا بیشتر) AWS پاسگاه سیستم در پشت سر هم است که متصل به متفاوت AWS مناطق.

ما انتظار داریم که حمایت از صرفا محلی اطلاعات عملیات و چند منطقه عملیات (که در آن داده خواهد تکرار بین های مختلف پایگاه واحد) بعد خواهد آمد. در ضمن مطمئن شوید که داده های خود را رعایت الزامات اجازه می دهد تا شما را به فروشگاه (به طور کامل رمزگذاری شده) پشتیبان گیری در ابر عمومی است. و در حال حاضر پاسگاه محدود به پشتیبانی از متن باز MySQL و PostgreSQL. ما گمان می برند که برخی از دیگر RDS پایگاه داده ها در نهایت ممکن است به دنبال.

اهمیت hybrid cloud است که آن را ارائه می دهد سادگی از ابر کنترل هواپیما در داخل یک مشتری مرکز داده است. اما همانطور که ما در تحقیقات اخیر hybrid cloud است که هنوز هم بسیار سست و مفهوم. برای اهداف ما تعریف hybrid cloud به عنوان یک سوپرست از خصوصی و عمومی ابرها که (1) پشتیبانی از استقرار در محل با (2) برخی از شکل همگرا کنترل آن (3) است که قطع شده و یا متصل به یک ابر عمومی است.

اما این برگ شما را با طیف گسترده ای از ترکیبی ارائه شده است که پایبند آزادانه به آن اصول است. در یک انتهای این طیف آنها را به شکل کلاسیک های کلید در دست بسته نرم افزاری اجرا شده توسط فروشندگان مانند AWS پاسگاه یا Oracle Exadata ابر در مشتری است. نیز وجود دارد که ترکیبی ارائه شده است که شامل نصب بسته های نرم افزاری مانند مایکروسافت Azure پشته Hub یا خالص و نرم افزار-تعریف ابری مجازی سازی چارچوب است که مشتری نصب تنظیم و به اجرا در سخت افزار کالا مانند IBM کلاه قرمز OpenShift یا Google Cloud Anthos – و فقط در مورد هر چیزی در میان است.

و در واقع AWS ترکیبی نمونه کارها متنوع است. RDS در پایگاه نسخه از پلت فرم که قابل اجرا بر روی AWS cloud کنترل هواپیما. وجود دارد یکی دیگر از نسخه از پایگاه VMware ابر در AWS پایگاه است که در حال حاضر در مرحله بتا است. آن را با استفاده از VMware کنترل هواپیما در محل AWS و عمل به عنوان ترکیبی همتای به شرکت های موجود در نرم افزار-تعریف مرکز داده (SDDC) که در حال حاضر اجرا می شود در AWS ابر عمومی است. این هدف در آسانسور و تغییر VMware workloads سنتی ماکروسافت مجازی سازی محیط زیست که VMware مدیریت در AWS ابر عمومی است. و پس از آن وجود دارد نهایی دورافتاده آمازون RDS در VMware, که همچنین ویژگی های RDS برای MySQL و PostgreSQL و پایگاه داده و همچنین SQL Server و اجرا می شود در VMware در مشتری محوطه اما در کالا (نه AWS) سخت افزار.

به ما در اصل برنامه ریزی شده برنامه آمازون RDS در پاسگاه همراه با Oracle Exadata ابر در مشتری هستند در حال حاضر تنها بازی در شهر اگر شما می خواهید یک فروشنده به طور کامل مدیریت پایگاه داده در خود مرکز داده در همان راه آن را به کار گیرند در ابر عمومی است. ما نمی فکر می کنم آنها خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im