دولت فدرال ساخته شده است که خود بحث برانگیز COVID-19 تماس با ردیابی برنامه در دسترس در زبان عربی ساده شده و سنتی چینی ، کره ای و ویتنامی با امید به درخواست تجدید نظر به استرالیا بیشتر به عنوان بسیاری از ملت برطرف اجتماعی محدودیت فاصله.

وزیر بهداشت گرگ شکار معتقد است که این تغییرات به COVIDSafe ارائه یک تجربه کاربری بهبود یافته برای بیش از 1.5 میلیون استرالیایی ها که صحبت می کنند کسانی که به پنج زبان.

“به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به حمایت از تنوع فرهنگی در جوامع ما نیز ترجمه برگه و پوستر به 63 زبان و تا به حال بیش از 5,200 درگیری با های مختلف فرهنگی جوامع و رهبران, از جمله بیش از 900 در ویکتوریا” شکار گفت.

“ما همچنان به بررسی گنجاندن زبان های اضافی برای نرم افزار و کمک به موضوعات در نسخه های آینده.”

باید به عنوان خوانده شده: COVIDSafe در واقع ممکن است مفید بعد از همه

در همین حال وزیر دولت خدمات استوارت رابرت گفت: آخرین به روز رسانی ششم بود به روز رسانی نرم افزار و کمک به موضوعات.

ماه گذشته مشخص شد که DTA می دانستند که COVIDSafe شديد نقص, با وجود ارسال آن را برای استفاده عمومی در 26 مارس سال 2020 است.

اسناد منتشر شده توسط آژانس نشان داد که بلوتوث برخورد با ورود آزمایشات انجام شده در روز برنامه رفتن زندگی می کنند به صورت قفل شده اپل آی فون X برای آیفون 6 به طور خاص تا به حال انتقال داده ها در یک “فقیر” امتیاز — 25 ٪ و یا کمتر.

آن را به دنبال نرم افزار مهندس ریچارد نلسون انتشارات پژوهش نشان داد که قفل شده اپل عملا بی فایده است که آن را به ورود به سیستم از طریق برخوردهای COVIDSafe.

او گفت: قفل آیفون با یک ID منقضی شده نمی تواند ایجاد یک ID جدید و بدون شناسه, دستگاه ضبط دستگاه های دیگر در اطراف آن, اما آن را نمی تواند ثبت شده توسط دیگران است.

این DTA گفت: ممکن است که عملکردی و تست عملکرد انجام شده برای iOS اپل و آندروید گوگل نسخه از COVIDSafe برنامه قبل از انتشار.

آن گفت: 179 آزمون عملکردی انجام شد از جمله بلوتوث برخوردهای بین دستگاه های مختلف انواع در کشورهای مختلف از جمله تلفن قفل شده و قفل و نرم افزار باز بودن و باز نمی شود.

“همه آزمون راضی پایه طراحی الزامات” را DTA گفت. “تست عملکرد نیز انجام شده علیه ویژگی های مورد نیاز است.”

این DTA قبلا گفته ZDNet آن را همچنان به بازخورد در COVIDSafe از توسعه جامعه با قبلی بازخورد کمک DTA برای بهبود برنامه.

“این DTA ادامه خواهد داد به انتشار به روز رسانی به COVIDSafe برنامه به ارائه طیف وسیعی از عملکرد و امنیت و دسترسی به پیشرفت های به عنوان مورد نیاز است ، “استرالیا در جامعه می تواند اعتماد به نفس این نرم افزار کار ایمن و موثر با وجود عدم جامعه انتقال COVID-19.

از روز شنبه بیش از 6.5 میلیون استرالیایی را دانلود کرده و ثبت نام COVIDSafe برنامه.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de