WWDCاپل سالانه توسعه دهنده کنفرانس لگد دوشنبه با headlining خبری که این شرکت در حال حرکت است به دور از پردازنده های Intel و به زودی خود را با استفاده از اپل سیلیکون پردازنده در مک خط.

مک ممکن است ستاره نشان می دهد اما این بدان معنا نیست که اپل نمی توجه به بقیه از محصول خود را ترکیب. آی فون گرفتن iOS 14 با جدید صفحه اصلی امکانات و بهبود. اپل دیده بان جدید نرم افزار خواب در حالی که TVOS در حال بهتر شدن است HomeKit ادغام.

همانطور که برای اپل آن را گرفتن iPadOS 14. در حال حاضر من فکر می کنم به روز رسانی می تواند بهترین توصیف به عنوان یک متوسط بهبود است.

بهبود شامل یک رویکرد جدید به اپل رابط کاربری در برنامه های اپل مداد پیشرفت و بهبود قابلیت جستجو, اما فقدان همان صفحه اصلی بهبود است که آی فون است خسته کننده است.

در زیر ویژگی های است که اپل برجسته در سخنرانیها و موقت نمره از من. من به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد iPadOS 14 و رسیدن به صرف زمان در واقع با استفاده از آن, من همچنان به روز رسانی این گزارش کارت.

new-ipad-apps-look.jpg

جدید نوار طراحی در برنامه های اپل.

تصویر توسط Jason Cipriani/ZDNet

تغییر رابط: B

وجود دارد یک نوار کناری جدید رابط رویکرد در iPadOS که پس از برنامه به روز رسانی خواهد حرکت زبانه ها رده از پایین صفحه نمایش به سمت صفحه نمایش. برای مثال در برنامه موسیقی وجود دارد استفاده می شود زبانه در پایین صفحه نمایش است که شما می خواهم به استفاده از برای حرکت بین خود را کتابخانه موسیقی جدید گوش دادن پیشنهادات و مانند آن.

با iPadOS اما تمام کسانی که زبانه ها در حال حاضر نقل مکان کرد و به سمت شبیه به چگونه ایمیل نرم افزار نمایش تمام صندوق های پستی خود را.

این تنظیم باعث می شود خیلی بیشتر حس می شود و باید آسان تر به حرکت به خصوص اگر شما با استفاده از یک پد یا موس به اطراف iPad رابط. برنامه های بیشتر را مجبور به اتخاذ طراحی جدید اما در نگاه اول به نظر می رسد این به ظاهر ظریف تغییر خواهد انجام بسیاری به اپل رابط نگاه و عملکرد بیشتر شبیه به یک کامپیوتر معمولی. اگر هیچ چیز دیگری از آن خواهد شد آشنا برای کاربران است.

دیگر تغییر مهم که bugged من برای سال است این واقعیت است که تماس های دریافتی را بر روی iPad کل صفحه نمایش به جای نشان دادن به عنوان یک هشدار شبیه به اطلاعیه جدید. IPad و آی فون هر دو کوچکتر شدن تماس های دریافتی دهید هنگامی که دستگاه قفل شده است و در حال استفاده است.

همان را می توان گفت برای سیری — دستیار مجازی است که در حال حاضر یک انیمیشن کوچک است که نشان می دهد تا در گوشه پایین سمت راست از روی صفحه نمایش زمانی که احضار. نتایج جستجو نیز نمایش داده می شود به عنوان یک پنجره کوچک در بالای آن است که یک بهبود بزرگ بیش از سیری مسلط کل صفحه نمایش به عنوان همیشه مورد بوده است.

ios-14-widgets.png

صفحه اصلی بهبود: D-

اپل از راه می رفت ما از طریق صفحه اصلی بهبود برای iOS 14, من نمی تواند کمک کند اما احساس هیجان زده در مورد آنچه این نگاه می خواهم در iPad. به روز رسانی جدید را-نگاه ویدجت است که می تواند در هر نقطه بر روی صفحه نمایش و یک برنامه جدید کتابخانه است که در خدمت بیشتر به عنوان یک برنامه کشو به declutter صفحه نمایش خود را.

و سپس به عنوان این ویدئو به iPad من نمی دانستم اپل شکست خورده به ذکر است هر صفحه اصلی تغییرات در آینده iPadOS 14. من فرض در پایان iPad جلسه که در آن ذکر شده بود که بسیاری از همپوشانی بین iOS 14 و iPadOS 14 اپل تبلت می توانید برنامه جدید تنظیم ویژگی های.

من اشتباه بود. مدت کوتاهی پس از نطق اصلی به پایان رسید و توسعه نسخه های بتا شده و مشخص شد که اپل نمی خواهد همان درمان است. برنامه کتابخانه است که هیچ جا یافت می شود و ویدجت ها هنوز محدود به امروز مشاهده یک ستون که زندگی کردن سمت چپ صفحه نمایش خود را و یا می توان دوخته به صفحه اصلی. اما که در آن است.

امیدوارم بازخورد کاربر در طول بتا فرایند الهام بخش اپل برای آوردن امکانات به اپل. این باعث می شود بیشتر حس برای این نوع از ویژگی به وجود داشته باشد در یک صفحه نمایش کوچکتر مانند آی فون, اما من مطمئن هستم که بسیاری را پیدا خواهد کرد آن را فقط به عنوان مفید در iPad.

apple-ipados14-universalsearch-sprngboard-062220.jpg
اپل, Inc.

جستجو: A+

اپل بهبود یافته است نور افکن-مانند قابلیت جستجو در iPadOS 14. شما هنوز هم آن را فعال کنید با فشار دادن دکمه Command+Space Bar در هر برنامه و یا با کشیدن به پایین بر روی صفحه نمایش اصلی. اما به جای مصرف بیش از کل صفحه نمایش, جستجو, در حال حاضر عمل می کند و بیشتر شبیه MacOS نور افکن با یک نوار جستجو در بالای صفحه نمایش و یا برنامه شما در حال حاضر در انتظار شما پرس و جو جستجو.

جستجو به عنوان یک لانچری سریع برای باز کردن برنامه جستجوی اطلاعات در برنامه های چنین به عنوان یک فایل خاص در فایل های برنامه و جستجو در وب و حقایق سریع است.

اگر درست انجام شود یک پاسخگو و دقیق ابزار جستجو است که به مراتب بهتر از روش های چند وظیفه ای به خصوص اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن فایل ها و پیام ها در حالی که در حال حرکت بین برنامه ها است.

من همیشه استفاده می شود جستجو برای راه اندازی برنامه به عنوان یک ماشین حساب جایگزینی در iPad. این ساده تر نگاه و احساس از نوار جستجو چیزی نیست که من می خواهم همیشه امیدوار اپل تغییر خواهد کرد اما پس از دیدن آن در عمل در طول keynote, من هیجان زده به آن را امتحان کنید.

apple-ipados14-scribble-062220.jpg
اپل, Inc.

اپل مداد بهبود: یک

اپل مداد است و دیگر محدود به برنامه های خاص برای انجام وظایف خاص. شما هم اکنون می توانید با استفاده از مداد برای ویرایش اسناد متنی خاراندن یک کلمه قرار دادن و یا از بین بردن یک فضا با رسم یک خط بین حروف گردان یک کلمه به آن را انتخاب کنید و یا نوشتن یک کلمه و آن را رونویسی به متن در نزدیکی زمان واقعی است.

من یک اپل مداد با iPad Pro, اما من صادقانه به ندرت از آن استفاده کنید. در واقع من هرگز از آن استفاده کنید. من فقط نمی تواند کشف کردن یک راه برای آن را به تناسب در گردش کار روزانه اما اولین چیزی که من فکر می کردم وقتی دیدم خط ناخوانا بود که می تواند در مفید آمده است هنگامی که در حال ویرایش دیگر مقالات و حتی بچه های من در مدرسه بود.

من هرگز نمی توانم خودم را با استفاده از خط ناخوانا به نوشتن در یک فیلد متنی به جای فقط تایپ میکنم ولی ببینید که چگونه کسانی که استفاده و عاشق اپل مداد را پیدا خواهد کرد که علاوه بر استقبال.

قابل توجه دیگر اپل مداد تغییرات شامل بهبود به انتخاب متن به رسمیت شناختن نوشته شده چیزهایی مثل شماره تلفن و یا آدرس تبدیل دست کشیده اشکال به قطعه نماهنگ و مانند آن.

همه در همه, مداد دریافت یک به روز رسانی بزرگ بر روی iPad نرم افزار و توسعه دهندگان قادر خواهند بود به استفاده از تمام ویژگی های جدید پس از به روز رسانی به آخرین API.

قطعا وجود دارد مقدار زیادی بیشتر یافت می شود و در مورد صحبت در iPadOS 14 اما ما باید صبر کنید تا بتا عمومی راه اندازی قبل از ما می تواند عمیق تر شیرجه رفتن.

در ضمن شما چه فکر میکنید در مورد iPadOS 14? اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im