amazon-logo-2553

تکنولوژی غول’ رهبران این گزارش به نظر می رسد قبل از قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست.

آنجلا Lang/CNET

از مدیران اجرائی از ما tech غول اپل و گوگل و Facebook و آمازون را در مجموعه ای به نظر می رسد در یک ضد تراست شنوایی در اواخر ماه جولای به گزارش روز شنبه. خبر آمد از Rep. دیوید Cicilline, Recode گزارش شده که شرکت اپل, تیم کوک, Facebook مارک زوکربرگ الفبا را به سوندار پیچای و آمازون جف بزوس شهادت برای مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته.

در این گزارش به شرح زیر Cicilline گفت که ممکن است او را حکم بزوس به نظر می رسد در ضد تراست شنوایی پس از ارسال نامه سرگشاده ای به بزوس تماس خود را برای شهادت. بزوس توافق به نظر می رسد در ماه ژوئن.

“تنها عامل است که بیان رزرو در مورد ظاهر می شود از طریق یک نماینده شده است آمازون” Cicilline رئیس خانه قضایی فرعی در ضد تراست و تجاری و اداری, قانون گفت: ممکن است. “هیچ کس در این کشور بالاتر از قانون … هیچ کس بالاتر از پاسخ دادن به یک کنگره احضاریه.”

Cicilline نیز گفت: این کمیته گزارش برنامه ریزی شده بود منتشر می شود در ماه مارس یا آوریل بود اما به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس. در طول یک جلسه کمیته در ژانویه کوچکتر شرکت فنی و شکایت در مورد ناعادلانه شیوه های کسب و کار از فن آوری غول.

اپل و آمازون و Cicilline نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. Facebook و گوگل نمی, ارائه دهید, به جای مراجعه سوالات به کمیته.

هنوز هم در حال انجام هستند جدا تحقیقات ضد تراست به گوگل توسط دولت به طور کلی وکیل و وزارت دادگستری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de