اپل مستقل تعمیر ارائه برنامه برای اپل گسترش یافته و بیش از 140 شرکت های ایالات متحده با بیش از 700 مکان در سراسر ایالات متحده شرکت کرد. اپل همچنین آوردن برنامه به اروپا و کانادا و معرفی آن به 32 کشورهای دیگر است.

راه اندازی در پاییز گذشته مستقل تعمیر دهنده (IRP) برنامه به صاحبان آیفون اضافی شخص ثالث کانال برای تعمیرات. برای واجد شرایط برای این برنامه یک کسب و کار نیاز به یک اپل-تکنسین های خبره در کارکنان است. کسب و کار در این برنامه که رایگان است برای پیوستن به, دسترسی به آموزش رایگان از اپل و همچنین همان قطعات و ابزار و کتابچه راهنمای تعمیر و تشخیص به عنوان اپل مجاز ارائه دهندگان خدمات (AASPs) و Apple Store locations.

این برنامه پس از راه اندازی اپل فعال خفته نرم افزار قفل بر روی آی فون باتری مانع شخص ثالث تعویض باتری.

“هنگامی که یک مشتری نیاز به یک تعمیر و ما می خواهیم آنها را به طیف وسیعی از گزینه های است که نه تنها مناسب نیازهای خود را, اما همچنین تضمین ایمنی و کیفیت پس از آی فون خود را می توان مورد استفاده برای تا زمانی که ممکن است” اپل افسر ارشد عامل جف ویلیامز در بیانیه ای گفت.

در سال گذشته اپل همچنین گسترش آن AASPs اضافه کردن همه بهترین خرید در فروشگاه های ما. وجود دارد در حال حاضر بیش از 5000 AASPs در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im