pac-man-party

خارش آخرین نسخه Pac-Man ،

اپل/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

این داستان بخشی از CNET را پوشش اپل بازی های آنلایناز جمله منحصر به فرد برای اولین بار به نظر می رسد ما در برخی از خدمات را با مشخصات بالا بازی های جدید.

روز جمعه اپل, بازیاپل $4.99-یک-ماه خدمات بازی راه اندازی به روز رسانی برای Pac-Man Party رویال شیطان پین بال دزد جادوگر, بیش از رشته کوه های آلپ و عامل رهگیری. بازی خدمات شده است به روز رسانی چند بازی هر هفته در پشت سر هم با انتشار عناوین جدید برای رشد خود فروشگاه از بیش از 100 بازی که شما می توانید بر روی iPhone, iPad, iPod Touch, Mac و Apple TV.

Pac-Man Party رویال

توسعه دهنده: Bandai Namco

آخرین به روز رسانی معرفی یک شبح جدید به نام خارش دار برای بازی. اگر خارش شما جلب خود گیم پلی کنترل معکوس برای یک مقدار کوتاه از زمان. در علاوه بر این به خارش بازیکنان می توانید با استفاده از دو قدرت یو پی اس جدید, یک لیزر و یک میدان الکتریکی.

شیطان پین بال دزد جادوگر

توسعه دهنده: سرد پاپ

pinball-wizard
اپل بازی های آنلاین

به روز رسانی جدید به جادوگر شیطان پین بال دزد بازی بازی های آنلاین می افزاید: بی پایان به سیاه چال انداختن. زنده ماندن تا زمانی که شما می توانید و گرفتن بالاترین نمره توسط هدف قرار دادن اشیاء خاصی برای باز کردن اتاق و دیگر شگفتی است.

بیش از رشته کوه های آلپ

توسعه دهنده: دفع Studios

over-the-alps2
دفع Studios/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

بیش از رشته کوه های آلپ, جنگ جهانی دوم جاسوسی-هیجان انگیز مجموعه در سوئیس ارائه بازیکن با یک داستان تعاملی که در آن انتخاب خود را باید عواقب. بازی آخرین به روز رسانی معرفی یک شخصیت زن و یک داستان کاملا جدید پادشاه کوه.

عامل رهگیری

توسعه دهنده: بازی Pikpok

agent-intercept2
اپل/تصویر توسط شلبی قهوه ای/CNET

بازی به روز رسانی می افزاید: جدید سراشیبی بحران ماموریت با جهش و دشمنان برای بازیکنان به شکست به عنوان آنها در تلاش خود را برای تکمیل عملیات اصلی: شکست پنجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de