پدر و مادر من تا به حال رانده 14 ساعت از ایلینوی به دیدار خانواده ما در کانزاس برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. ما برنامه ریزی شده و به تماشای آتش بازی هم قبل از آنها ساخته شده این سفر طولانی به خانه. اما در طول شب اختلافات توسعه یافته بیش از ما بچه ها رفتار. در زمان آتش بازی به پایان رسید, گرم, نظرات تا به حال تشدید است که پدر و مادر من از چپ به طور ناگهانی به خانه درایو را از طریق شب. تنش ضخیم است شما می توانید آن را برش با چاقو. من احساس صدمه دیده است اشتباه و مطمئن نیستید که چگونه برای مقابله با درام خانوادگی.

به عنوان یک شوهر و پدر, یکی از مهم ترین بخش های پیشرو در خانه خود را می تواند به دانستن چگونه به مقابله با درام. هیچ کس در ذهن حق خود برخوردار درام, اما آن را بخشی از هر خانواده است. پس, چگونه یک مرد پدر شوهر پسر قرار است برای رهبری موثر هنگامی که درام بازدید به خانه ؟ در اینجا برخی از عملی راه قدرتمند برای نحوه مقابله با درام خانوادگی.

به دنبال حکمت ،

هر انسان نامیده می شود منجر به در خانه خود را. و پیشرو گاهی اوقات نیاز است که ما نیز منجر شده است. هنگامی که با خانواده, درام, اگر لازم است, به دنبال حکمت از دوستان و رهبران معنوی شما اعتماد. همچنین یکی از چیزهایی که من پیدا کردن مفید ترین زمانی که نیاز به حکمت این است که به سادگی خواندن کتاب مقدس و دعا. با انجام این کار, من متواضعانه رسمیت شناختن نیاز به حکمت و وضوح بیشتر از خود من است. و با اعتماد و زمان من معمولا قادر به پیدا کردن آن است.

میانجی می شود زمانی که ممکن است.

در اینجا برخی از کلمات قدرتمند از عیسی مسیح: “خوشا به حال صلح.” اگر چه شما ممکن است شناخته شده اند آن را از شروع این بخشی از شرح شغل شما به عنوان یک مرد. در مشاوره با زوج ها در طول سال یک چیز را به من یاد داد که در مورد خانواده است که چگونه به طور موثر میانجی را در خانه خود. بین صدای صداها و متضاد ديدگاه واسطه گاهی اوقات نیاز به بودن داور که باقی می ماند سطح سر حفظ یک کنترل تن و به دنبال یافتن زمینه های مشترک که بر اساس آن ساخت.

باید سخت مکالمات در صورت لزوم.

من نفرت رویارویی است. شما ممکن است به همان شیوه. اما رویارویی گاهی اوقات لازم است—به ویژه هنگامی که کسی در خانواده شما است که به وضوح در خارج از مرزهای. شما می توانید قلم مو همه چیز خاموش و زیر فرش فقط برای مدت طولانی. و یا شما می توانید با مهربانی و در عین حال محکم مقابله با درام های غیر ضروری و جلوگیری از آن را در آهنگ های خود را.

بود پسر بد اگر شما به.

گاهی اوقات رهبری نیاز دارد که شما را به یک ضربه بزرگ برای این تیم است. ممکن است این معنی است که نه حزب درگیر امثال شما در لحظه. اما این مهم است که به طور مایل به مرحله منجر شود و حتی زمانی که آن را به شدت ناخوشایند است.

دیگران به بزرگتر فرد است.

درام خانوادگی است که اغلب به یک فرصت برای رشد شخصی است.

پیشرو کسانی که شما را دوست دارم به سمت گرفتن یک تصویر بزرگ ذهنیت چالش برانگیز است اما مهم است. درام خانوادگی است که اغلب به یک فرصت برای رشد شخصی است. کمک به اعضای خانواده خود را ببینید که چه کلمات و اعمال خود را در حال هزینه آنها نه تنها در حال حاضر بلکه برای سال های آینده و مربی آنها را به سمت افزایش فوق شرایطی در دست است.

تضعیف رسانه های اجتماعی درام.

یکی از رایج ترین منابع درام خانواده در فرهنگ امروز را می توان رسانه های اجتماعی درام. این چیزی است که من می خواهم به تماس “پنهان درام قلب است.” آن را به آرامی اما مطمئنا سرخی و شروع به ریشه است. دلسرد کردن کسانی که شما را دوست دارم از درگیر شدن در و یا تسلیم شدن به رسانه های اجتماعی درام. کمک به آنها را ببینید ارزش گرفتن یک استراحت خود-نظم و انضباط نه نیاز به پاسخ و توانایی خود را پس از به توقف های غیر ضروری باعث.

تشویق زمان به فکر می کنم و دعا می کنم.

گاهی اوقات عزیزان ما به سادگی نیاز به تشویق به تعداد به 10, رفتن برای پیاده روی و یا یک زن و شوهر دقیقه اضافی در نماز برای خنک کردن به جای گفتن یا انجام چیزی است که آنها پشیمانی. این شیوه های ساده می تواند به جلوگیری از غیر ضروری درام و کار شگفتی در قلب یک شخص.

برخی از کسب امتیاز: آیا شما ازدواج کرده ؟ به اشتراک گذاری این iMOM مقاله خود را با همسر: چگونه می توان کم, درام, Mama.

صدا کردن: که این امر می تواند سخت ترین برای پیاده سازی در خانواده شما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im