NASHVILLE, Tenn. – نیسان در صدر سه خودرو بخش در سال 2020 J. D. Power اولیه کیفیت مطالعه (IQS). J. D. Power IQS صنعت معیار برای وسیله نقلیه جدید با کیفیت با اندازه گیری تعدادی از مشکلات با تجربه در هر 100 خودرو (PPH) در طول 90 روز اول مالکیت با یک نمره پایین تر منعکس کننده کیفیت بالاتر است.

به طور کلی در سال 2020 نیسان رتبه 5 در میان توده مارک های بازار, پنج امتیاز جلوتر از صنعت به طور متوسط با یک رتبه بندی از 161.

برای سال 2020 نیسان ماکسیما تولید شده در نیسان خودرو کارخانه مونتاژ در Smyrna, تنسی, بود, بالا-دارای ماشین بزرگ برای سومین سال متوالی با امتیاز 121 PPH. نیسان مورانو در تولید نیسان در ایالت می سی سی پی, خودرو کارخانه مونتاژ بالاترین رتبه در Midsize SUV بخش با 134 PPH. نیسان Armada تولید شده توسط نیسان در ژاپن و در زمان افتخارات بالا در SUV بزرگ بخش با 115 PPH.

“ما در حال تمرکز بر ارائه وسایل نقلیه هیجان انگیز برای مشتریان در سراسر جهان با تمرکز بر کیفیت و ساخت ارائه خواهد شد که حتی سطوح بالاتر رضایت مشتری” گفت: Steve Marsh معاون ارشد رئیس جمهور و تولید مدیریت زنجیره تامین و خرید نیسان, North America, Inc. “اولیه با کیفیت است که یکی از مهم متریک برای ما تولید عملکرد تیم و دستیابی به تعالی در سراسر نیسان صف هرگز متوقف نمی شود.”

نیسان خبر خوب فراتر رفت و خودرو پلاک. خط مونتاژ در آن شش میلیون فوت مربع Smyrna خودرو مونتاژ کارخانه بزرگترین تولید خودرو از کارخانه با حجم تولید در آمریکای شمالی رتبه پنجم در کیفیت عملکرد در میان آمریکای شمالی امکانات تولید (فقط 3 PPH از نقطه بالا). این خط تولید نیسان Rogue و Pathfinder Suv ها.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا www.nissannews.com و www.infinitinews.com.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات و تعهد به تحرک پایدار, بازدید nissan-global.com. شما همچنین می توانید ما را دنبال کنید Facebook, Instagram, Twitter و LinkedIn و ببینید همه ما آخرین ویدئوها در یوتیوب.

در مورد J. D. Power
J. D. Power یک رهبر جهانی در بینش های مصرف کننده خدمات مشاوره و داده ها و تجزیه و تحلیل. این قابلیت فعال J. D. Power برای کمک به مشتریان خود درایو رضایت مشتری و رشد و سودآوری است. تاسیس در سال 1968 J. D. Power دفاتر خدمت و آمریکای شمالی و آسیا و اقیانوسیه است.

# # #

تماس با ما
وندی Payne
نیسان منطقه ای ارتباطات
248-826-4166
Wendy.Payne@nissan-usa.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im